FIFA 16 wchodzi do oferty abonamentu EA Access na Xbox One

Już dziś można zagrać w grę FIFA 16 w ramach oferty EA Access za pośrednictwem Xbox One. Electronic Arts przygotowali kuszącą ofertę dla fanów piłki nożnej i użytkowników Xbox One.

Firma Microsoft informuje, że FIFA 16 jest już dostępna dla abonentów oferty EA Access, która jest dostępnawyłącznie na konsoli Xbox One. Subskrybenci EA Access mogą na tydzień przed premierą uruchomić pełną wersję gry i skorzystać z 10-godzinnego czasu rozgrywki. Co ciekawe, nie jest przy tym wymagany zakup gry. Gameplay w ramach EA Access obejmuje pełną funkcjonalność i zawartość gry, w tym rekrutowanie piłkarzy do drużyny FIFA Ultimate Team, a także wszystkie tryby meczowe i pucharowe. Osiągnięcia i postępy odblokowane przed premierą zostaną przeniesione do gry FIFA 16 po premierze, 24 września.

Wraz z udostępnieniem gry FIFA 16 w EA Access, w sklepach dostępne są zestawy z konsolami Xbox One i grą, w dwóch wersjach:

Konsola Xbox One 500GB

  • Gra FIFA 16 w wersji do pobrania
  • 3 zawodników FIFA Ultimate Team do wypożyczenia
  • Miesięczny abonament EA Access
  • 3-miesięczny abonament Xbox Live Gold

Konsola Xbox One 500GB

  • Gra FIFA 16 w wersji do pobrania
  • Gra Forza Motorsport 6 w wersji do pobrania
  • 3 zawodników FIFA Ultimate Team do wypożyczenia
  • Miesięczny abonament EA Access
  • 3-miesięczny abonament Xbox Live Gold

Gra FIFA 16 debiutuje na rynku już z dniem 22 września na konsolach Microsoftu, ale również PlayStation 4, PlayStation 3 oraz komputerach osobistych. Zdaniem Electronic Arts będzie to jedna z najbardziej dopracowanych odsłon w ostatnich latach serii. Tym niemniej będzie musiała zmierzyć się z wspaniale ocenianym PES 2016, myślę że to starcie wyjdzie na dobre nam, graczom, bo będziemy mieli świetną alternatywę. Już dziś możecie przetestować FIFA 16 w ramach EA Access, jesteście zainteresowani?

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/XboxOne_500GBConsole_FIFA16_CEE_Groupshot_RGB.png”] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=bwz98athxQ8″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

Star Wars Battlefront – wyczekiwana premiera gry w Złotych Tarasach

Firma Electronic Arts Polska przygotowuje się do wielkiej premiery gry Star Wars...
Read More