FIFA 15 zaoferuje nam wszystkie stadiony Premier League

FIFA 15 jest projektowana od podstaw w oparciu o silnik Ignite.

W sieci udostępniono nowy zwiastun gry FIFA 15. Koncentruje się on na lidze angielskiej, a więc Premier League, której wszystkie stadiony zostaną umieszczone w grze.

FIFA to jedna z najbardziej popularnych serii gier ze stajni Electronic Arts.
FIFA to jedna z najbardziej popularnych serii gier ze stajni Electronic Arts.

Firma Electronic Arts poinformowała graczy, że w najnowszej odsłonie ich piłkarskiej serii pojawią się wszystkie stadiony z Premier League. Obiekty zostaną wiernie odwzorowane w liczbie dwudziestu na mocy umowy wiążącej pomiędzy tamtejszą federacją piłkarską a producentem gry. 

Twórcy FIFA 15 dołożą wszelkich starań, aby jak najlepiej odwzorować warunki panujące na stadionach angielskiej ligi. Producent przykłada wielką wagę nawet do takich szczegółów, jak tablice LED wyświetlające reklamy i informacje w trakcie spotkania. Co więcej, twórcy zeskanowali twarze dwustu piłkarzy, aby wiernie oddać ich wygląd. Specjaliści od muzyki zarejestrowali przyśpiewki oraz hymny kibiców. 

Programiści zdecydowali się wprowadzić system Goal Decision, który jest również elementem zaczerpnięty z boisk angielskiej ligi. mechanizm ten odpowiada za precyzyjne określenie, czy piłka przekroczyła linię bramkową.

 FIFA 15 trafi na PlayStation 4, Xbox One, komputery osobiste, PlayStation 3, Xboksa 360, Wii, PlayStatoin Vita oraz 3DSa. Wersje na nowe konsole oraz PC będą zaprojektowane w oparciu o nowy silnik graficzny Ignite. Premiera gry została zaplanowana na 25 września tego roku.

Written By
More from Patryk

Twórca HoloLens grał we wczesną wersję Fable Legends i sobie ją chwali

Fable Legends weszło właśnie w fazę testów, toteż jeden z twórców technologii...
Read More