FIFA 15 – stara generacja PlayStation kontra nowa!

Electronic Arts przygotowało FIFA 15 w wersji na nową generację konsol oraz starą. W sieci pojawił się filmik przedstawiający zestawienie obu tych wersji.

Electronic Arts dysponuje aktualnie nowatorskim silnikiem Ignite.
Electronic Arts dysponuje aktualnie nowatorskim silnikiem Ignite.

Najnowsa odsłona piłkarskiej serii od EA Sports pojawi się na konsolach stacjonarnych, czyli PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 oraz Xboksie 360. Producent przygotowywał ten tytuł w oparciu o nowoczesny silnik graficzny Ignite, który został zaprojektowany właśnie z myślą o konsolach nowej generacji. Autorzy gry udostępnili w sieci bardzo ciekawy materiał wideo naświetlający różnice pomiędzy obiema generacjami konsol PlayStation. Dysonans pomiędzy rzeczonymi edycjami widać gołym okiem.

FIFA 15 na konsolach nowej generacji to przede wszystkim wyśmienita animacja piłkarzy. Nie trudno dostrzec również różnice w jakości wykonania trybun, publiczności oraz kilku innych elementów rozgrywki. Edycja gry na PlayStation 3 oraz Xboksa 360 otrzyma uaktualnione składy.

Tytuł trafi na rynek już 26 września. Wersja demonstracyjna gry jest już dostępna na platformach Xbox Live oraz PlatyStation Store. Polecamy również rzucić okiem na poprzedni materiał wideo, który wykazywał różnice w grze bramkarzy względem poprzednich części serii.

Written By
More from Patryk

Sony tłumaczy powody opóźnienia premiery Driveclub

Koncern Sony zmuszony był opóźnić premierę gry wyścigowej Driveclub. Gra trafi na...
Read More