FIFA 15- materiał przedstawiający sztuczki techniczne

FIFA 15 to kolejna odsłona wirtualnej piłki nożnej, za którą odpowiedzialne jest EA Sports. Najnowsza część serii ma dać graczom prawdziwie next- genowe odczucia. Do sieci trafił materiał przedstawiający triki, jakie dostępne będą w grze FIFA 15.

IFA to jedna z najbardziej popularnych serii gier ze stajni Electronic Arts.

Premiera gry FIFA 15 zbliża się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że w sieci pojawiają się co raz to nowsze materiały wideo dotyczące najnowszej odsłony serii, za którą odpowiedzialne jest EA Sports. Tym razem padło na sztuczki techniczne, a właściwie na pokazanie, jakimi trikami będziemy mogli zwieść naszego przeciwnika podczas meczu. Rzućcie okiem i zacznijcie naukę, aby być gotowym na pierwszy gwizdek.

Warto podkreślić, że sztuczki techniczne przedstawione na poniższym materiale nie różnią się za bardzo od tych, które widzieliśmy w poprzednich odsłonach serii. Jednakże fachowcy z EA Sports zaimplementowani kilka nowych trików, które na pewno przypadną do gustu graczom, którzy zdecydowanie od siły wolą technikę. Przypomnijmy także, że promocja gry FIFA 15 trwa w najlepsze, ponieważ wczoraj prezentowaliśmy Wam reklamę telewizyjną najnowszej części serii. Jak widać EA Sports nie próżnuje.

FIFA 15 zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, Xboksa One, PlayStation 3, Xboksa 360, PlayStation Vitę, WiiU oraz na Nintendo 3DS. Pierwszy gwizdek zaplanowany jest na 25 września tego roku.

Tags from the story
, , ,
More from Mikołaj Ciesielski

Mortal Kombat X- data premiery oraz Goro!

Mortal Kombat X to kolejna odsłona znanej i lubianej serii bijatyk. Za...
Read More