FIFA 15 – emocje na stadionie towarzyszą nowemu zwiastunowi gry

Autorzy gry FIFA 15 opublikowali w sieci nowy zwiastun ich produkcji. Materiał stara się nam uzmysłowić, z jakim zaangażowaniem przygotowano stadiony, kibiców oraz atmosferę podczas spotkania.

Electronic Arts dysponuje aktualnie nowatorskim silnikiem Ignite.
Electronic Arts dysponuje aktualnie nowatorskim silnikiem Ignite.

Firma Electronic Arts opublikowała w sieci nowy materiał wideo z gry FIFA 15. Filmik koncentruje się na zachowaniu kibiców podczas meczu, akcentuje atmosferę na stadionie oraz podkreśla emocje zawodników podczas spotkania. 

Autorzy gry poświęcili sporo czasu, aby dopracować system osobowości dla każdego z dostępnych zawodników. Mowa tutaj o wielu schematach zachowań naszych podopiecznych. Jeżeli któryś z piłkarzy zbyt często będzie podchodził do strzału oraz pudłował, to nastawienie zawodników do jego osoby się zmieni. Będą oni mniej go wspierać, jak również posyłać do niego mniej piłek. Co więcej, jeżeli któryś z zawodników będzie nagminnie faulowany, to zacznie nerwowo reagować na boisku i może tracić kontrolę nad piłką. Autorzy gry obiecują, że w grze znajdzie się około 600 animacji naszych zawodników podczas spotkania. Warto tutaj również wspomnieć o zachowaniach kibiców podczas meczu. W grze udostępniono o wiele większą ilość ich zachowań, przyśpiewek oraz hymnów. 

FIFA 15 trafi na PlayStation 4, Xbox One, komputery osobiste, PlayStation 3, Xboksa 360, Wii, PlayStatoin Vita oraz 3DSa. Wersje na nowe konsole oraz PC będą zaprojektowane w oparciu o nowy silnik graficzny Ignite. Premiera gry została zaplanowana na 25 września tego roku.

Written By
More from Patryk

Dziś większa aktualizacja Driveclub, serwery zostaną wyłączone na kilka godzin

Evolution Studios zaplanowali na dzień dzisiejszy większą aktualizację gry Driveclub. Serwery nie...
Read More