Fenomenalny zwiastun Project C.A.R.S

Project C.A.R.S. robi fenomenalne wrażenie jeżeli chodzi o oprawę wizualną. Ciekawe jak gra będzie prezentować się pod względem rozgrywki.

Project C.A.R.S. to gra studia Slighty Mad, która zostanie wydana na PlayStation 4, Xbox One i komputery osobiste. W sieci został opublikowany nowy, fenomenalnie wyglądający zwiastun tej gry wyścigowej.

Forza-Motorsport-April-Alpinestars-DLC-Banner-614x239
Project C.A.R.S. imponuje ilością detali, grafika będzie wyświetlana w jakości 4K i wesprze Oculus Rift.

W sieci pojawił się znakomity trailer gry wyścigowej Project C.A.R.S. Tytuł firmy Slighty Mad Studios zmierza na konsole nowej generacji, komputery osobiste i, jak zapowiadają autorzy gry, wesprze również Oculus Rift. Co jednak najważniejsze, mocarna technologia zastosowana w grze Project C.A.R.S. to rozdzielczość sięgająca 4K (3840×2160), a więc więcej niż wszystkie pozostałe gry wyścigowe na rynku. Muszę Was jednak poinformować, że autorzy gry ostatecznie zrezygnowali ze wsparcia dla konsol PlayStation 3 i Xboksa 360. Może to i dobrze, ponieważ tak zaawansowana technologicznie gra musiałaby zostać mocno ”okrojona” ze szczegółów na starszych platformach. 

Project C.A.R.S. jest ambitnym, kładącym nacisk na symulację, projektem Slighty Mad Studios. Twórcy potwierdzają, iż gracze mogą liczyć na rozdzielczość 1080p i 60 klatek na sekundę .Wspomnę tylko, iż brytyjski producent zaskarbił sobie uznanie i zaufanie graczy dzięki dwóm odsłoną Need for Speed: Shift. W innowacyjnym projekcie brytyjskich projektantów możemy aż znaleźć dziesięć trybów gry. Największy z nich to tryb kariery, którą rozpoczynamy od wyścigów gokartami. Kariera w grze to oczywiście długofalowa, rozplanowana rozgrywka, która starczy na długie godziny grania. Twórcy pracują również nad rozwiniętym trybem sieciowym. Gra kładzie nacisk na zaawansowane opcje tuningu i symulacyjny model jazdy. Zwiastun projektu w jakość High Definition możecie obejrzeć poniżej!

Written By
More from Patryk

Diablo III: Reaper of Souls będzie działało na Xbox One w rozdzielczości 1080p

Microsoft potwierdziło ostatecznie, że Diablo III: Reaper of Souls będzie działało w...
Read More