Fenomenalny trailer gry Forza Motorsport 6 oraz konkretny gameplay

Wszyscy fani motoryzacji czekają na premierę gry Forza Motorsport 6, która w tym roku jest najważniejszym motoryzacyjnym debiutem na rynku. Konsola Xbox One otrzyma potężny tytuł, dowodzą temu nowe materiały wideo.

W sieci pojawił się najnowszy trailer promocyjny gry Forza Motorsport 6 na konsolę Xbox One. Tytuł prezentuje się znakomicie. Dzięki firmie Turn10 otrzymujemy oficjalny materiał wideo, ale gameplay z gry udostępniła redakcja IGN, która miała szansę ogrywać ten tytuł i zarejestrować swoje wrażenia. Poniżej możecie zobaczyć kilka interesujących filmików, które z pewnością przekonają Was do zakupu tej gry.

Ponadto warto dodać, że gra Forza Motorsport 6 otrzyma wersję demonstracyjną. Już 18 września tytuł będzie dostępny na rynku w wersji na Xbox One, ale warto go również przetestować w wersji demo, które Turn10 sukcesywnie udostępnia w ostatnich latach.

Przejdźmy do samej rozgrywki, bo ta prezentuje się znakomicie. Turn10 od dłuższego czasu podkreśla, że będzie to jedna z najważniejszych premier tego roku, a z pewnością największa i najbardziej rozbudowana gra w historii. Wisienką na torcie mają być zmienne warunki atmosferyczne, które zostały przygotowane z największym pietyzmem i rozmachem. Kałuże 3D, ulewy, zamiecie i w tym wszystkim rozpędzone samochody. Kierowcy będą musieli się pilnować, aby nie wylecieć z trasy i utracić pozycji.

Zapraszam do obejrzenia udostępnionych przez Turn10 oraz redakcję IGN filmików wideo. Jak oceniacie Forza Motrosport 6 przed jej debiutem rynkowym?

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=VdfHAQRtUhE” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”640″ height=”480″/] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=J3VysU2_WNg” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”640″ height=”480″/]

[interaction id=”55e6aa4bd126414f211b6c55″]

Written By
More from Patryk

Techland ma dla nas The Wolf Among Us oraz The Walking Dead na konsole nowej generacji

Techland będzie oficjalnym wydawcą gier The Walking Dead oraz The Wolf Among...
Read More