Fenomenalny trailer gry Forza Motorsport 6 oraz konkretny gameplay

Wszyscy fani motoryzacji czekają na premierę gry Forza Motorsport 6, która w tym roku jest najważniejszym motoryzacyjnym debiutem na rynku. Konsola Xbox One otrzyma potężny tytuł, dowodzą temu nowe materiały wideo.

W sieci pojawił się najnowszy trailer promocyjny gry Forza Motorsport 6 na konsolę Xbox One. Tytuł prezentuje się znakomicie. Dzięki firmie Turn10 otrzymujemy oficjalny materiał wideo, ale gameplay z gry udostępniła redakcja IGN, która miała szansę ogrywać ten tytuł i zarejestrować swoje wrażenia. Poniżej możecie zobaczyć kilka interesujących filmików, które z pewnością przekonają Was do zakupu tej gry.

Ponadto warto dodać, że gra Forza Motorsport 6 otrzyma wersję demonstracyjną. Już 18 września tytuł będzie dostępny na rynku w wersji na Xbox One, ale warto go również przetestować w wersji demo, które Turn10 sukcesywnie udostępnia w ostatnich latach.

Przejdźmy do samej rozgrywki, bo ta prezentuje się znakomicie. Turn10 od dłuższego czasu podkreśla, że będzie to jedna z najważniejszych premier tego roku, a z pewnością największa i najbardziej rozbudowana gra w historii. Wisienką na torcie mają być zmienne warunki atmosferyczne, które zostały przygotowane z największym pietyzmem i rozmachem. Kałuże 3D, ulewy, zamiecie i w tym wszystkim rozpędzone samochody. Kierowcy będą musieli się pilnować, aby nie wylecieć z trasy i utracić pozycji.

Zapraszam do obejrzenia udostępnionych przez Turn10 oraz redakcję IGN filmików wideo. Jak oceniacie Forza Motrosport 6 przed jej debiutem rynkowym?

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=VdfHAQRtUhE” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”640″ height=”480″/] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=J3VysU2_WNg” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”640″ height=”480″/]

[interaction id=”55e6aa4bd126414f211b6c55″]

Written By
More from Patryk

Top 20, czyli największe premiery gier roku 2015 według ProjektKonsola.pl!

Rok 2015 za pasem, toteż warto jest rzucić okiem na najciekawsze premiery....
Read More