Fenomenalne zdjęcia z Project C.A.R.S. prezentujące model zniszczeń – musisz to zobaczyć!

Project C.A.R.S. to gra wyścigowa wspierająca symulacyjny model jazdy oraz zniszczeń. W sieci pojawiła się nowa, obszerna galeria prezentująca system destrukcji samochodów.

Project C.A.R.S. to aktualnie jedna z najlepiej wyglądających gier wyścigowych w branży.
Project C.A.R.S. to aktualnie jedna z najlepiej wyglądających gier wyścigowych w branży.

W sieci zamieszczono niezwykle ciekawą galerię prezentującą model zniszczeń w grze Project C.A.R.S. Zdjęcia są zarejestrowana na platformach nowej generacji, choć nie ujawniono dokładnie, na której z platform. Celem galerii jest prezentacja systemu destrukcji naszych wozów. Mowa tutaj o powierzchownych zadrapaniach, otarciach oraz rozbitych częściach nadwozia i szybach. Nie wiadomo jednak, w jaki sposób kosmetyczne uszkodzenia wpływać będą na zachowanie się naszego samochodu podczas jazdy. Autorzy gry na dzień dzisiejszy milczą w tej sprawie, chociaż poniższa galeria nie jednego fana motoryzacji przyprawić może o zawrót głowy.

Project C.A.R.S. jest ambitnym, kładącym nacisk na symulację, projektem Slighty Mad Studios. Twórcy potwierdzają, iż gracze mogą liczyć na rozdzielczość 1080p i 60 klatek na sekundę . Pamiętajcie również o symulacyjnym modelu jazdy, ogromnym nacisku na oprawę graficzną gry, oraz ilości udostępnionych samochodów. Premiera gry jeszcze w tym roku, na jesieni.

 

Written By
More from Patryk

The Elder Scrolls Online – plany na przyszłość, aktualizacje oraz odpowiedź na krytykę

The Elder Scrolls Online to gra MMORGP, która trafiła pierwotnie na komputery...
Read More