Fenomenalne wideo z gry Project C.A.R.S

W sieci pojawiło się nowe wideo z gry Project C.A.R.S. która trafi na PlayStation 4, Xbox One, komputery osobiste, Nintendo Wii U oraz Oculus Rift. Kto z Was będzie w stanie odróżnić gameplay od rzeczywistości?

Project C.A.R.S. jest grą wyścigową studia Slighty Mad z Wielkiej Brytanii. Tytuł trafi na konsole nowej generacji.
Project C.A.R.S. jest grą wyścigową studia Slighty Mad z Wielkiej Brytanii. Tytuł trafi na konsole nowej generacji.

Project C.A.R.S to gra wyścigowa o charakterze symulacji, przy  produkcji której majstrują specjaliści z firmy Slighty Mad Studios.  W sieci opublikowano kolejny materiał wideo, dzięki któremu gracze mogą porównać rzeczywisty tor Laguna Seca z jego cyfrowym odpowiednikiem w grze. Przyznam się, że jest to fenomenalny obraz, który potwierdza tylko jakość oferowanego produkty. Autorzy gry dopracowali grafikę niemalże do perfekcji, dzięki czemu gracze nie będą w stanie odróżnić rozgrywki od rzeczywistości. Gdy nie podpisanie obu obrazów, sam nie zorientowałbym się, czy spoglądam na rzeczywisty zapis z toru Laguna Seca, czy może oglądam gameplay.

Project C.A.R.S. jest ambitnym, kładącym nacisk na symulację, projektem Slighty Mad Studios. Twórcy potwierdzają, iż gracze mogą liczyć na rozdzielczość 1080p i 60 klatek na sekundę. Poniższy zwiastun został zarejestrowany przy użyciu wysokiej jakości komputera osobistego. Oczywiście nie widzę tutaj problemów z jakością gry na PlayStation 4 i Xbox One, które posiadają w sobie ogromne pokłady mocy obliczeniowe. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun Project C.A.R.S., gra trafi do nas w przyszłym roku, zainteresowani?

Written By
More from Patryk

Project CARS zabiera nas na tor Brands Hatch

Slightly Mad Studios zaprasza nas na trasę wyścigową Brands Hatch. Autorzy Project...
Read More