Fenomenalne wideo z gry Project C.A.R.S

W sieci pojawiło się nowe wideo z gry Project C.A.R.S. która trafi na PlayStation 4, Xbox One, komputery osobiste, Nintendo Wii U oraz Oculus Rift. Kto z Was będzie w stanie odróżnić gameplay od rzeczywistości?

Project C.A.R.S. jest grą wyścigową studia Slighty Mad z Wielkiej Brytanii. Tytuł trafi na konsole nowej generacji.
Project C.A.R.S. jest grą wyścigową studia Slighty Mad z Wielkiej Brytanii. Tytuł trafi na konsole nowej generacji.

Project C.A.R.S to gra wyścigowa o charakterze symulacji, przy  produkcji której majstrują specjaliści z firmy Slighty Mad Studios.  W sieci opublikowano kolejny materiał wideo, dzięki któremu gracze mogą porównać rzeczywisty tor Laguna Seca z jego cyfrowym odpowiednikiem w grze. Przyznam się, że jest to fenomenalny obraz, który potwierdza tylko jakość oferowanego produkty. Autorzy gry dopracowali grafikę niemalże do perfekcji, dzięki czemu gracze nie będą w stanie odróżnić rozgrywki od rzeczywistości. Gdy nie podpisanie obu obrazów, sam nie zorientowałbym się, czy spoglądam na rzeczywisty zapis z toru Laguna Seca, czy może oglądam gameplay.

Project C.A.R.S. jest ambitnym, kładącym nacisk na symulację, projektem Slighty Mad Studios. Twórcy potwierdzają, iż gracze mogą liczyć na rozdzielczość 1080p i 60 klatek na sekundę. Poniższy zwiastun został zarejestrowany przy użyciu wysokiej jakości komputera osobistego. Oczywiście nie widzę tutaj problemów z jakością gry na PlayStation 4 i Xbox One, które posiadają w sobie ogromne pokłady mocy obliczeniowe. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun Project C.A.R.S., gra trafi do nas w przyszłym roku, zainteresowani?

Written By
More from Patryk

CD Projekt RED uspokaja fanów, Cyberpunk 2077 ma się dobrze

Firma CD Projekt RED pragnie uspokoić wszystkich graczy oczekujących informacji na temat...
Read More