Fenomenalne efekty pogodowe na nowych screenach z Project C.A.R.S.

Slighty mad Studios powoli zbliża się do premiery gry Project C.A.R.S. na Xbox One, PlayStation 4 oraz komputerach osobistych. W sieci pojawiła się nowa galeria screenów z rozgrywki.

Project C.A.R.S. to jedna z pierwszych gier, które będą obsługiwać gogle wirtualnej rzeczywistości.
Project C.A.R.S. to jedna z pierwszych gier, które będą obsługiwać gogle wirtualnej rzeczywistości.

Autorzy gry wyścigowej Project C.A.R.S. postanowili dalej promować swój tytuł, toteż opublikowano w sieci kolejną galerię screenów. Tym razem obrazki prezentują nam dynamicznie zmieniające się warunki pogodowe oraz bardzo wysoką szczegółowość oprawy graficznej. 

Na obrazkach poniżej możemy zaobserwować kilka zależności, między innymi wpływ padającego deszczu na wygląd karoserii samochodów. Świetnie wygląda również zachowanie się kropel deszczu, które uderzają o asfalt i kałużę. Na jednym ze screenów, na którym znajduje się model samochodu ze stajni BMW, możecie osobiście sprawdzić wspominany przeze mnie efekt. Slighty Mad Studios potwierdza, że silnik graficzny pozwala bardzo efektownie generować efekty pogodowe. Mowa tutaj nie tylko o ulewach deszczu, ale również błyskawicach, gęstych chmurach, mgle oraz strumieniach światła słonecznego. 

Wcześniej mogliście przyjrzeć się statycznym obrazkom ukazującym nam rozgrywkę oraz mnóstwo dostępnych samochodów. Najwidoczniej autorzy mają w zanadrzu jeszcze sporo ciekawych materiałów, którymi do dnia premiery będą nas karmić. Warto również podkreślić, że deweloper potwierdził jakość na poziomie 1080p oraz 60 klatek na sekundę. 

Tytuł ma trafić na Xbox One, Wii U, PlayStation 4 i komputery osobiste. Poniżej możecie rzucić okiem na oficjalne okładki gry, których wypatrujcie w polskich sklepach w sezonie jesiennym.

Written By
More from Patryk

Dark Souls 3 z okładką i piękną galerią screenów

Dark Souls 3 to wielka zapowiedź, która została oficjalnie ujawniona na wczorajsze...
Read More