Fenomenalna Lara Croft na nowym filmiku z Rise of the Tomb Raider

Crystal Dynamics publikują najnowszy materiał wideo z gry Rise of the Tomb Raider. Oprawa graficzna, mimika i animacja twarzy Lary Croft wygląda fenomenalnie!

Twórcy gry Rise of the Tomb Raider zdecydowali się ujawnić zaawansowaną technologię używaną w grze do generowania wspaniałej sylwetki Lary Croft. Razem we współpracy z AMD (TressFX) studio wypracowało najlepszych i najładniejszy w historii gier wideo wygląd bohaterki.

Lara Croft wydoroślała i zmieniła swój wygląd względem poprzedniej odsłony serii. Tym razem jest jeszcze piękniejsza, a jej fryzura będzie w naturalny sposób reagować na deszcz, wiatr, śnieg czy piasek.

To jednak nie wszystko, co przygotowali dla graczy twórcy Rise of the Tomb Raider. Nagranie koncentruje się również na animacji Lary Croft i sesji motion – capture, które zostały przeprowadzone na rzecz przygotowań gry. Aktorka wcielająca się w rolę Panny Croft spędziła długie godziny w sali nagraniowej, ale warto było, bo efekty są znakomite.

Gra na Xbox One zadebiutuje pod koniec tego roku. W sieci już pojawiają się plotki na temat wersji gry na PlayStation 4, ale oficjalne stanowisko Crystal Dynamics w tej sprawie musimy jeszcze poczekać.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/07/rise-of-tomb-raider-video-shows-some-of.html]

rise of the tomb raider wallpaper


۞ przez AGB-Media

Written By
More from Patryk

CDP zaprasza na turniej w Tony Hawk’s Pro Skater 5 do kawiarni Latawiec w Warszawie

Wydawnictwo CDP.pl, sklep California Skateshop oraz kawiarnia Latawiec zapraszają na wielki turniej...
Read More