Farming Simulator 15 wśród najpopularniejszych gier jesieni 2014

Farming Symulator 15 to absolutny fenomen na naszym rynku. Gra na komputery osobiste sprzedała się w pierwszym miesiącu w ilośco 30 tys. egzemplarzy.

Farming Symulator 15 już dostępny, tylko na PC.
Farming Symulator 15 już dostępny, tylko na PC.

Twórcy tej charakterystycznej gry poinformowali nas, że nowa edycja symulatora farmy pobiła rekord sprzedaży poprzedniej wersji. Tytuł w miesiąc od premiery wynik pond 30000 egzemplarzy. Jest to wynik dwukrotnie większy w porównaniu z edycją Farming Simulator 13. Z danych dostarczonych przez GIANTS Software wynika, że już 100 000 polskich graczy aktywnie gra w tytuły z tej serii.

Rekordowa sprzedaż Farming Simulator 2015 to dla nas dowód na coraz większe zainteresowanie grami z gatunku symulacji oraz potwierdzenie najwyższej jakości produktu jaki oferuje studio Giants. Rekordowo dużo fanów Farming Simulator 15 nabyło również swoją grę w wersji cyfrowej, dostępnej na cdp.pl” – powiedział Michał Gembicki, CEO CDP.pl.

Gra jest dostępna w sprzedaży na platformie CDP.pl oraz w innych sklepach w edycji standardowej i kolekcjonerskiej. Spodziewana cena detaliczna edycji standardowej to 79,99 zł, a edycji kolekcjonerskiej 129,99 zł.

[informacja prasowa]

farming symulator info_pk

Written By
More from Patryk

Nastolatek kupił PlayStation 4, a dostał kawałek drewna

Na aukcjach internetowych już nie jeden klient się przejechał. Dziś w sieci...
Read More