Far Cry Primal – gameplay zaprezentowany podczas The Game Awards 2015

Ubisoft przygotowuje Far Cry Primal i gra ma pojawić się na rynku w przyszłym roku. Na The Game Awards 2015 mogliśmy zobaczyć pierwszy gameplay z tej produkcji.

Firma Ubisoft pojawiła się na imprezie The Game Awards 2015 i udostępniła materiał wideo z gry Far Cry Primal. Pierwszy gameplay rozbudza nadzieje i jest całkiem pozytywny. Rewolucji nie ma, jest to raczej przewidywalne rozwijanie pomysłu na gry akcji gatunku FPP w otwartym świecie. W tym przypadku w epoce kamienia łupanego.

Twórcy gry jeszcze w październiku zaznaczyli, że Far Cry Primal nie będzie małym dodatkiem do Far Cry 4, a jest to pełnoprawna opowieść. W grze pojawi się wiele nowych elementów, które wyróżnią przygodę od wcześniejszych odsłon cyklu. Far Cry Primal ma zaoferować graczom niespotykane wcześniej doświadczenia i zupełnie nowe realia rozgrywki.

Poniżej możecie obejrzeć dwa nagrania wideo z rozgrywką z tej produkcji. Co ciekawe, nasz bohater w świecie Primal nie będzie wędrował w pojedynkę. Naszym przyjacielem będzie potężny tygrys, który przyda się w walce z większymi przeciwnikami, lub też w momentach, gdy będzie ich zbyt wielu.

Od strony graficznej Far Cry Primal wygląda całkiem dobrze, aczkolwiek nie wychodzi poza standardy dzisiejszych gier wideo. Liczy się klimat, a ten, czy się komuś podoba, czy nie, jest oryginalny i wprowadza świeże rozwiązania do rozgrywki. Premiera gry już na początku przyszłego roku, a dokładnie w lutym na PlayStation 4 i Xbox One.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?time_continue=50&v=n_pMtquv7aA” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=CfU_up3Spos” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

Targi E3 2015 bez Dishonored 2?

Konferencja firmy Bethesda będzie czymś wielkim na tegorocznym E3 2015, ale najwyraźniej...
Read More