Far Cry Primal – data premiery, cover oraz oficjalny trailer

W sieci pojawiło się oficjalne potwierdzenie gry Far Cry Primal, która otrzymała szczegółowy trailer, datę premiery oraz oficjalną okładkę. Teraz wszyscy fani tej serii powinni złapać się za głowę!

Firma Ubisoft potwierdziła poranne pogłoski o nowej odsłonie popularnego shootera Far Cry. Far Cry Primal, bo o tej grze mowa, zadebiutuje już 23 lutego przyszłego roku na PlayStation 4 i Xbox One, a akcja przeniesienie graczy do epoki kamienia łupanego. Posiadacze komputerów osobistych zagrają w marcu przyszłego roku.

Autorzy gry przygotowali dla graczy konkretną zapowiedź, bez marketingowego ”naciągania”, bowiem w sieci udostępniono już mnóstwo materiałów na temat tej oryginalnej gry. Pojawił się wypełniony treścią trailer gry Far Cry Primal, jak również materiał wideo z wypowiedziami twórców oraz oficjalna okładka.

Projekt wygląda na dość ekstrawagancki, ale zobaczymy co przyniesie przyszłość, bowiem studio Ubisoft należy raczej do ambitnych i takich, które potrafią rozwijać pozytywnie swoje gry. Podobnie jak w poprzednich odsłonach cyklu Far Cry nie powinno zabraknąć eksploracji otwartego świata gry, przejmowania obozów, wież, jak również walki z przeciwnikami. W przypadku Far Cry Primal przyjdzie nam również mierzyć się z siłami dzikiej natury oraz wielkimi zwierzętami.

Miejscem akcji gry Far Cry Primal jest kraina nazwana Oros, która cechuje się zróżnicowaną fauną terenu. Zwiedzimy tutaj zaśnieżone góry, podmokłe tereny, jak również stepy. Całość wygląda całkiem ciekawie, choć oprawa graficzna nie różni się znacząco od tej, którą widzieliśmy w przypadku Far Cry 4.

Poniżej możecie zobaczyć wspomniany trailer gry, słowo od twórców oraz oficjalną okładkę. To jak, jesteście zadowoleni z tej gry?

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/10/far-cry-primal-box-art.jpg”] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=njSivdiM6bY” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=bDnkWKlc6XY” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

Tekken 7: zobacz mnóstwo materiałów z gry Bandai Namco

Tekken 7 to produkcja Bandai Namco i Katsuhiro Harady, która pojawi się...
Read More