Far Cry Primal, czyli kolejna odsłona popularnej serii Ubisoftu

Ubisoft najwyraźniej przygotowuje dla graczy kolejną grę z serii Far Cry. W sieci pojawiają się tajemnicze zapowiedzi gry Far Cry Primal. Szykuje się coś świeżego, czy ”dojenie” popularnej serii?

W sieci pojawiły się nowe informacje na temat marki Far Cry od studia Ubisoft. Najnowsza odsłona zostanie zatytułowana Far Cry Primal a jej akcja ma rozgrywać się w czasach prehistorycznych. Trochę ekstrawagancko, ale miejmy nadzieję, że chociaż oryginalnie.

Po sukcesie gry Far Cry 4 chyba nikt nie miał najmniejszych wątpliwości, że firma Ubisoft pokusi się o wydanie na rynek kolejnej części cyklu. Wystarczyło przecież zmienić lokalizację, usprawnić grafikę i przepis na komercyjny sukces gotowy. Tak się własnie dzieje, tym razem za sprawą gry Far Cry Primal, która została delikatnie zapowiedziana przez producenta.

Poniżej możecie zobaczyć aktualny stream z oficjalnego kanału Ubisoftu oraz wpis na Twitterze. Informacje na temat gry są stosunkowo niejasne i skromne, ale wiemy że historia ma rozgrywać się w czasach prehistorycznych. Aktualnie możecie sprawdzić tylko i wyłącznie poniższy stream, w którym widać prehistoryczne malunki w jakiejś jaskini. Oczywiście należy spodziewać się, że styl rozgrywki z poprzednich odsłon zostanie zachowany, jak również otwarta struktura świata.

Ostatnią, główną odsłoną tej serii jest Far Cry 4. Gra dostępna na PlayStation 4, Xbox One, pecety, Xboksa 360 oraz PlayStation 3. Tytuł został dobrze oceniony przez branżowe media, zdobył średnią ocen na poziomie 85 punktów (Metacritic). Miejmy nadzieję na szybką i oficjalną zapowiedź Far Cry Primal. Czy podoba Wam się pomysł na tę odsłonę serii?

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=eAQmt-60nUY” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

Written By
More from Patryk

Kilkanaście minut z rozgrywką Project CARS

Project CARS to gra wideo na PlayStation 4, Xbox One oraz PC....
Read More