Far Cry 4 – zwiastun przedstawiający lokację Kyrat

W sieci udostępniono kolejny zwiastun gry Far Cry 4. Filmik koncentruje się na lokacji Kyrat, którą zwiedzimy w trakcie poznawania historii gry Ubisoftu.

Far Cry 4 to rozwinięcie znanej formuły rozgrywki z trzeciej części serii i udostępnienie większej zawartości.
Far Cry 4 to rozwinięcie znanej formuły rozgrywki z trzeciej części serii i udostępnienie większej zawartości.

W sieci opublikowano nowy zwiastun Far Cry 4. Filmik udostępniony przez studio Ubiosft rzuca nowe światło na główną lokację gry. Kyrat to zróżnicowana dolina, gdzie znajdziemy zarówno miejscówki zalesione, zabudowania oraz zimowe rejony. W trakcie nagrania możemy zaobserwować wiele charakterystycznych miejscówek dla Himalajów. Mowa tutaj o starożytnych ruinach, przedziwnych budowlach oraz statuetkach pradawnych bóstw.

Już wcześniej autorzy potwierdzali, że środowisko gry to nie tylko rzeczona lokacja Kyrat. Ubisoft kładzie nacisk na wypełnienie wirtualnego świata gry atrakcjami. Rozległość otocznia nie ma tutaj większego znaczenia, ponieważ producent chce uzyskać jak największe poczucie realizmu otocznia. Poniższy filmik utwierdza mnie w przekonaniu, że Far Cry 4 będzie jedną z ładniejszych gier osadzonych w górzystych terenach.

Far Cry 4 zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksa One oraz na Xboksa 360. Premiera gry zaplanowana jest na 21 listopada tego roku.

Written By
More from Patryk

Ile będzie w rzeczywistości kosztowało PlayStation VR?

PlayStation VR będzie stosunkowo kosztownym sprzętem, który może kosztować tyle co zestaw...
Read More