Far Cry 4- wszystkie informacje w jednym miejscu

Far Cry 4 to kolejna odsłona popularnej serii, za którą odpowiedzialna jest firma Ubisoft. Do sieci trafił materiał podsumowujący wszystkie informacje dotyczące gry.

Far Cry 4 pojawi się na konsolach nowej generacji i pozwoli nam na dużą swobodę podczas rozgrywki, właśnie za sprawą otwartej struktury świata.

Premiera gry Far Cry 4 będzie miała miejsce za 8 dni. Twórcy dołożyli wszelkich starań, aby w pełni sprostać wymaganiom graczy, a ich oczekiwania na grę umilali za pomocą różnych materiałów wideo, screenshotów oraz informacji. Z okazji zbliżającej się premiery do sieci trafił materiał, który zbiera wszystkie informacje w jednym miejscu. Jeśli nie jesteście pewni, czy wiecie wszystko o najnowszej odsłonie serii, to warto rzucić okiem.

Poniższy materiał ukazuje wszystko, co do tej pory przekazali nam twórcy. Jeśli więc jesteście wrażliwi na wszelkiego rodzaju spojlery i nie chcecie psuć sobie zabawy, to lepiej nie oglądajcie tego filmiku. Jeśli jednak nie możecie doczekać się wycieczki do Kyratu i chcecie wiedzieć o nim jak najwięcej, zanim wyruszycie w podróż, to nie pozostaje Wam nic innego, jak szybko obejrzeć materiał.

Far Cry 4 zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, Xboksa One, PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Premiera gry zaplanowana jest na 21 listopada.

Tags from the story
, ,
More from Mikołaj Ciesielski

Bloodborne – data premiery, zwiastun oraz 30 minutowy gameplay!

Bloodborne to gra action- RPG, za którą odpowiedzialne jest japońskie studio From...
Read More