Far Cry 4 w Himalajach? Plotek ciąg dalszy

Według nie oficjalnych informacji akcja Far Cry 4 dziać będzie się w Himalajach. Źródłem tych plotek jest Tweeter i są one nie potwierdzone. Jednakże wiemy, że czwarta odsłona serii jest projektowana od roku 2013 w Ubisoft Shanghai.

banner-ubisoft-superdot-com_-br_

 

Poniższe informacje powinniście traktować w kategorii plotki, to po pierwsze. Po drugie, Superannuation – sprawdzony informator branżowy, znany z posiadania przedwczesnego dostępu do wielu growych ciekawostek, dał początek spekulacjom na temat Far Cry 4. Według jego wiedzy, gra zabierze nas w Himalaje. To nie koniec rewelacji. Wycieczka w górskie rejony utrudniona będzie przez potwory, które mają pojawić się w czwartej odsłonie serii. Na dzień dzisiejszy nie potwierdza on jaki rodzaj maszkar spotkamy na górskich stokach. Jego wpis możecie przejrzeć w tym miejscu. Poniżej możecie sprawdzić fotkę wspomnianej plotki z serwisu Tweeter.

tweeter far cry 4

Potwory w grach z serii Far Cry to nie nowość. Legendarna pierwsza odsłona gry dawała graczowi możliwość starcia z mutantami. W kolejnych częściach Ubisoft odeszło od paranormalnych zjawisk na rzecz większego realizmu. Myślę że nowinki, a raczej plotki, warto traktować z dystansem. Czwarta część gry jest w produkcji. Projektem zajmuje się oddział Ubisoft Shanghai. Nie wiem dlaczego aż tak daleko wywieziono produkcję gry, ale może to być pomysł na wyjście z ram gatunkowych i zaskoczenie graczy czymś nowym. Francuski gigant od dłuższego czasu zapowiada pojawienie się kolejnej odsłony serii. Nie są to buńczuczne zapowiedzi, ale coś jest na rzeczy. Może wy macie jakieś pomysły na kolejną odsłonę Far Cry?

Written By
More from Patryk

Już w ten piątek premiera GRID Autosport!

GRID: Autosport to gra przeznaczona na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz komputery...
Read More