Far Cry 4 w 2015 zabierze nas na Himalaje?

Eurogamer powołuje się na własne, anonimowe źródła, które donoszą o nowych ciekawostkach na temat Far Cr 4. Akcja gry ma zostać umiejscowiona w Himalajach, a premierę zaplanowano na rok 2015.

Far-Cry-3-banner

Wielu graczy którzy zachwycili się grą Far Cry 3 z pewnością oczekują z obozu Ubisoft, producenta i wydawcy gry, nowych wiadomości na temat domniemanej kontynuacji. Już jakiś czas temu dochodziły nas słuchy, jakoby czwarta odsłona serii miała mieć miejsce w Himalajach. Tym razem plotka głosi podobne informacje, a jej źródłem jest redakcja Eurogamer, która powołując się na nieoficjalne źródła potwierdza tezę o Himalajach. Far Cry 4 miałoby być wydane na rynek w drugim kwartale roku 2015 – taką informację możemy przeczytać w nagłówku wiadomości ze strony Eurogamer.

Zmiana klimatu akcji w serii Ubisoftu to niejako standard, tym nie mniej deweloper stara się trzymać konwencji ciepłych krajów, dżungli i tropików. W czwartej odsłonie serii wybór padnie na Himalaje, które pozwolą nam na wiele nowych atrakcji, w tym jazdę na słoniu. Powołując się na nieoficjalne źródła Eurogamer donosi, iż na półki sklepowe gra trafi jeszcze przed końcem marca przyszłego roku. Autorzy gry zamierzają przywieść ja na tegoroczne targi E3, które odbywają się tradycyjnie w maju. Na pokazie mamy zobaczyć tytuł w wersjach na PlayStation 4 i Xbox One – nowy standard marki. Sama rozgrywka jest bliźniacza do tego, co mieliście okazję sprawdzić w trzeciej odsłonie serii. Po raz kolejny zostanie położony nacisk na przetrwanie i polowania. Mapa ma wyglądać w podobny sposób co w Far Cry 3, z tą jednak różnicą, że zostaną na niej zaznaczone obozy wroga, które możecie podbić i wyzwolić. 

Na konferencji prasowej deweloper zamierza zaprezentować wyżej wymieniony tytuł, jak również zaskoczyć publikę czymś zupełnie nowym (jak The Division ostatnim razem). Możecie spodziewać się większej ilości gier, chociażby Assassin’s Creed Unity, czy prezentacji Watch Dogs. Ubisoft nie potwierdza jednak informacji prasowych, które publikuje Eurogamer, tym nie mniej wiemy już naprawdę sporo na temat Far Cry 4. Zainteresowani?

dzięki [Eurogamer]

Written By
More from Patryk

Właśnie zamknięto Kojima Productions, studio Konami w Los Angeles

Zza granicy napływają do nas smutne wieści o losie osób pracujących w...
Read More