Far Cry 4- twórcy zdradzają ile czasu zajmie ukończenie gry

Far Cry 4 to kolejna odsłona popularnej serii, za którą odpowiedzialna jest firma Ubisoft. Twórcy za sprawą czwartej części zabiorą nas do malowniczych Himalai. Twórcy zdradzili ile czasu zajmie ukończenie gry.

Głównym antagonistą w grze Far Cry 4 będzie dyktator Pagan Min.

Premiera gry Far Cry 4 zbliża się wielkimi krokami. Za nieco ponad miesiąc przyjdzie nam zwiedzać malownicze Himalaje. Jak dotąd twórcy gry nie podali informacji na ile czasu zajmie nam ukończenie ich najnowszej produkcji. Głos w tej sprawie postanowił zabrać Alex Hutchinson, który stwierdził, że długość gry zależy od stylu rozgrywki.

Ciężko stwierdzić na ile wystarczy główna kampania Far Cry’a 4. Wszystko jest zależne od tego, czy planujesz robić wszystkie zadania poboczne. Prawdopodobnie zabawy w Far Cry’u 4 starczy na około 35 godzin, jeśli będziemy chcieli wykonać wszystko. Gra jest naprawdę spora.”- napisał Alex Hutchinson z Ubisoft Monreal na swoim profilu na Twitterze.

Warto zauważyć, iż twórcy w przypadku Far Cry’a 4 zdecydowali się na usprawnienie kilku elementów znanych z gry Far Cry 3 oraz dodanie nowych możliwości, których na pewno brakowało w części trzeciej, jak, np. możliwość strzelania do oponentów podczas prowadzenia pojazdu. Ponadto twórcy podkreślają, że świat w grze Far Cry 4 będzie bardziej żywy, zróżnicowany i ciekawszy od tego co mogliśmy zobaczyć w poprzedniej odsłonie, co być może wpłynie na długość rozgrywki.

Far Cry 4 zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, Xboksa One, PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Premiera gry zaplanowana jest na 21 listopada.

[dzięki- http://www.dualshockers.com/2014/10/11/far-cry-4-will-take-about-35-hours-to-complete-everything-multiplayer-and-pc-specs-to-be-revealed-soon/]

More from Mikołaj Ciesielski

W Uncharted 4: A Thief’s End pojawią się rozwiązania z The Last of Us

Uncharted 4: A Thief’s End to czwarta część przygód Nathana Drake’a. Jest...
Read More