Far Cry 4 – nowe fragmenty rozgrywki prosto z Himalajów

Firma Ubisoft zamieściła w sieci kolejne materiały rozgrywki w Far Cry 4. Materiał stara się nam obrazować wiele elementów gameplayu, w tym skradanie oraz starcia z przeciwnikami.

Ubisoft ma pod swoimi skrzydłami marki takie jak Splinter Cell, Rainbow Six, Ghost Recon, czy też Watch Dogs.
Ubisoft ma pod swoimi skrzydłami marki takie jak Splinter Cell, Rainbow Six, Ghost Recon, czy też Watch Dogs.

Far Cry 4 otrzymało nowe materiały wideo prezentujące rozgrywkę. Możemy na nich zaobserwować w jaki sposób rozwiązano problem skradania się, ale również starć z wrogami. Ponadto filmik uzmysławia nam, w jakim środowisku będziemy się poruszać, oraz czego możemy spodziewać się w Himalajach. Akcja gry zostanie umieszczona w sporej wielkości lokacji, gdzie natkniemy się na wiele wiosek oraz mniejszych miasteczek, czy też obozowisk. Klimat tamtego regionu jest wyczuwalny na każdym kroku, co więcej, nasz główny bohater jest rdzennym mieszkańcem Kyratu. Ubisoft opublikowało nawet jego pierwsze zdjęcie, które widnieje poniżej.

Warto wspomnieć o tym, że Far Cry 4 pozwoli graczom na kooperację nawet jeśli jeden z nich nie posiada własnej kopii gry. Ubisoft udostępni fragmenty produkcji przez internet przy połączeniu z właścicielem jednego egzemplarza. Jest to bardzo intrygująca opcja, która pozwoli nam przetestować grę wspólnie przed jej zakupem.

Far Cry 4 zadebiutuje jeszcze w tym roku. Premiera została zaplanowana na 20 listopada z myślą o PlayStation 3, Xboksie 360, komputerach osobistych oraz konsolach nowej generacji.

Główny bohater gry Far Cry 4.
Ajay Ghale, to główny bohater gry Far Cry 4.

Written By
More from Patryk

Czym jest Poziom Legendy z dodatku The Following do gry Dying Light?

Poziomy Legendy – 250 nowych poziomów. Nowa funkcjonalność w Dying Light: The Following...
Read More