Far Cry 4 – fragmenty wideo przedstawiające kooperację

Kolejne materiały wideo z gry Far Cry 4 pojawiły się w sieci. Tym razem autorzy przedstawiają nam tryb kooperacji, który będzie dostępny w grze Ubisoftu.

Far Cry 4 pojawi się na konsolach nowej generacji i pozwoli nam na dużą swobodę podczas rozgrywki, właśnie za sprawą otwartej struktury świata.
Far Cry 4 pojawi się na konsolach nowej generacji i pozwoli nam na dużą swobodę podczas rozgrywki, właśnie za sprawą otwartej struktury świata.

Far Cry 4 to jedna z najciekawszych premier nadchodzących tygodni. W sieci udostępniono kolejne nagranie wideo przedstawiające elementy rozgrywki. Twórcy koncentrują się na zabawie w kooperacji z innymi graczami, co możliwe jest dzięki otwartości świata gry.

Tytuł pozwoli nam na sporo swobody, dzięki czemu tryb kooperacji ma być czystą przyjemnością dla graczy. Najnowsza odsłona serii pozwoli nam bawić się wspólnie, czego dowodem jest poniższy materiał.

Filmik wzbogacony jest przez komentarz samego autora. Narzeka on trochę, że w czwartej odsłonie serii mamy podobne bronie co w poprzedniej odsłonie. Twórca nagrania podkreśla świetnie przygotowany scenariusz Far Cry 4 oraz całkiem dobrą oprawę wizualną.

Far Cry 4 trafi do sprzedaży już 18 listopada na PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 4, Xboksa 360 oraz komputery osobiste. Warto również zainteresować się szczegółami na temat przepustki sezonowej, która na dniach została ujawniona.

Written By
More from Patryk

Battlefield: Hardline – oficjalny zwiastun gry trafił do sieci

W sieci pojawiły się gorące materiały dla wszystkich tych, którzy czekają na...
Read More