Far Cry 4- dodatek Escape from Durgesh Prison dostępny od dziś

Far Cry 4 to kolejna odsłona popularnej serii, za którą odpowiedzialna jest firma Ubisoft. Dziś debiutuje pierwsze DLC do tego tytułu.

Far Cry 4 to rozwinięcie znanej formuły rozgrywki z trzeciej części serii i udostępnienie większej zawartości.

Premiera gry Far Cry 4 miała miejsce pod koniec listopada. Wielu graczy bawi się w Kyracie wyśmienicie, a już dzisiaj będą mogli przeżyć nowe przygody w królestwie Pagan Mina za sprawą DLC zatytułowanego Escape from Durgesh Prison. Twórcy zapowiedzieli, że w dniu dzisiejszym dodatek ten będzie gotowy do pobrania na wszystkich platformach.

DLC Escape from Durgesh Prison daje możliwość rozrywki wraz ze znajomym, który wciela się w Hurka. Głównym zadaniem graczy jest wydostanie się z więzienia, w którym bohaterowie są przetrzymywani oraz torturowani. Podczas ucieczki należy wykonywać różne zadania, które znacznie urozmaicają rozgrywkę. Ciekawy aspekt to permadeath, za którego sprawą po śmierci rozpoczynamy zabawę od samego początku. Jeśli jesteście ciekawi jak prezentuje się dodatek w akcji, to rzućcie okiem na poniższy materiał.

Far Cry 4 trafił na komputery osobiste, PlayStation 4, Xboksa One, PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Premiera miała miejsce 21 listopada 2014 roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Przyjrzyjmy się bliżej muzyce w Bound by Flame

Bound by Flame to RPG akcji od studia Spiders. Premiera już za...
Read More