Far Cry 4- do sieci trafił nowy zwiastun prezentujący główną oś fabularną

Far Cry 4 to kolejna odsłona popularnej serii, za którą odpowiedzialna jest firma Ubisoft. W sieci opublikowano zwiastun prezentujący główny wątek fabularny.

Far Cry 4 pojawi się na konsolach nowej generacji i pozwoli nam na dużą swobodę podczas rozgrywki, właśnie za sprawą otwartej struktury świata.

Premiera gry  Far Cry 4 zbliża się wielkimi krokami. Za nieco ponad dwa tygodni wyruszymy w podróż w najwyższe góry świata, jednakże zanim zdecydujecie się na wycieczkę do Kyratu warto rzucić okiem na najnowszy zwiastun przygotowany przez twórców, który prezentuje graczom główny wątek fabularny. Jeśli jeszcze nie wiecie o co chodzi w najnowszej odsłonie serii, to nie czekajcie tylko oglądajcie.

Z poniższego materiału możemy dowiedzieć się, iż w fikcyjnym państwie Kyrat gdzie dwie miejscowe frakcje starają się wyzwolić teren spod panowania dyktatora, niejakiego Pagan Mina. Okazuje się, że główny bohater gry, czyli Ajay Ghale będzie musiał wybrać, którą z frakcji będzie chciał wesprzeć. Brzmi ciekawie. Miejmy nadzieję, że twórcy nie potraktowali fabuły po macoszemu i podobnie jak w przypadku poprzedniej części główna oś fabularna będzie mocną stroną produkcji.

Far Cry 4  zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, Xboksa One, PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Premiera gry zaplanowana jest na 21 listopada.

Tags from the story
, ,
More from Mikołaj Ciesielski

Recenzja gry Submerged

Zatopione miasto, siostra, która musi ratować umierającego brata, otwarty świat, eksploracja, znajdźki,...
Read More