Far Cry 4 debiutuje w listopadzie

Far Cry 4 to kolejna odsłona popularnej serii strzelanin pierwszoosobowych firmy Ubisoft. Tytuł trafi do sprzedaży w listopadzie tego roku na PlayStation 3, Xboksa 360, PC oraz konsole nowej generacji.

Far Cry to bardzo popularna seria strzelanin pierwszoosobowych, które stawiają przede wszystkim na aspekty przetrwania.
Far Cry to bardzo popularna seria strzelanin pierwszoosobowych, które stawiają przede wszystkim na aspekty przetrwania.

Far Cry 4, a więc kolejna odsłona bardzo popularnej serii strzelanin pierwszoosobowych zadebiutuje jeszcze w tym roku. Premiera została zaplanowana na 20 listopada z myślą o PlayStation 3, Xboksie 360, komputerach osobistych oraz konsolach nowej generacji.Jest to dość szokująca wiadomość, zważywszy na fakt, iż zbliżają się targi E3, gdzie dochodzi do największych, branżowych zapowiedzi. Francuskie Ubisoft postanowiło złamać ciszę medialną i zaprezentować światu kolejną odsłonę swojego flagowego FPSa.

Tak jak wcześniej spekulowano, akcja gry zabierze nas w Himalaje, do zapierającego dech w piersiach, niebezpiecznego regionu. Gracze będą walczyć ze samozwańczym królem regionu, który jest tyranem i psychopatą. Nie wyjawiono informacji na temat rozgrywki, ale autorzy gry potwierdzili, iż gracze będą mogli skorzystać z szerokiego wachlarza broni, uzbrojenia oraz dodatkowego ekwipunku. Co więcej, podczas rozgrywki będzie można korzystać z pojazdów, oraz polować na zwierzęta. Ubisoft po sukcesie Far Cry 3 zamierza kontynuować sprawdzone rozwiązania i dorzucać subtelne usprawnienia. 

Co ciekawe, już teraz poinformowano graczy o możliwości złożenia zamówienia przedpremierowego. Oferuje ono dodatek w formie DLC, pt. Hurk’s Redemption, który wprowadza trzy dodatkowe misje dla pojedynczego gracza. Jeżeli chodzi o ścisłość, nad Far Cry 4 pracuje zespół Ubisoft Montreal, a materiały z rozgrywki zostaną zaprezentowane na tegorocznych targach E3. I jak, jesteście zainteresowani?

Far Cry 4 w pełnej krasie!
Far Cry 4 w pełnej krasie!

 

Written By
More from Patryk

Trzeci dziennik dewelopera Hellblade, poznajcie główną bohaterkę gry!

Zespół Ninja Theory opublikował w sieci kolejny dziennik dewelopera. Tym razem autorzy...
Read More