Far Cry 4 bundle pack oraz prezentacja Pagan Mina, głównego antagonisty gry

Sony zaprezentowało oficjalny zestaw PlayStation 4 wraz z grą Far Cry 4. Co więcej, w sieci został opublikowany nowy materiał wideo przedstawiający sylwetkę Pagan Mina, czarnego charakteru gry.

Far Cry 4 to rozwinięcie znanej formuły rozgrywki z trzeciej części serii i udostępnienie większej zawartości.
Far Cry 4 to rozwinięcie znanej formuły rozgrywki z trzeciej części serii i udostępnienie większej zawartości.

Firma Ubisoft opublikowała w sieci nowy zwiastun gry Far Cry 4. Tematem głównym jest postać Pagan Mina, czarnego charakteru gry, który zajdzie naszemu protagoniście za skórę. Okazuje się, iż Pagan Min jest typowym wariatem, który nie stroni od przemocy oraz brutalnie rozprawia się z ludźmi, paląc ich domostwa oraz sprawiając im ból.

Oczywiście materiał wideo jest krótki, ale przepełniony akcją i filmowymi scenkami. Autorzy gry przygotowali dla nas całkiem ciekawy tytuł, w którym będziemy musieli uporać się z charakterystycznym i brutalnym przeciwnikiem. Materiał widnieje poniżej, zapraszamy na wieczorek zapoznawczy z Pagan Minem.

To jednak nie koniec atrakcji, bowiem koncern Sony zapowiedział oficjalny zestaw PlayStation 4, który wejdzie na rynek wraz z grą Far Cry 4. W skład zestawu wejdzie konsola PlayStation 4, okablowanie, kontroler DualShock 4 oraz rzeczona gra studia Ubisoft.

Far Cry 4 trafi do dystrybucji już 18 listopada na PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 4, Xboksa 360 oraz komputery osobiste.

PlayStation 4 wraz z grą Far Cry 4, ktoś zainteresowany?
PlayStation 4 wraz z grą Far Cry 4, ktoś zainteresowany?

 

Written By
More from Patryk

Dark Storm: Ascension – powstaje gra inspirowana Deus Ex i Metal Gear Solid

Nowo założone studio Fenrir pracuje aktualnie nad grą Dark Storm: Ascension, która...
Read More