Far Cry 4 będzie wspierało tryby wieloosobowe

Far Cry 4 to gra studia Ubisoft, która trafi na konsole nowej generacji, PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Tytuł ten jest pierwszoosobową grą akcji, która wspierać będzie również rozgrywki wieloosobowe.

Far Cry to bardzo popularna seria strzelanin pierwszoosobowych, które stawiają przede wszystkim na aspekty przetrwania.
Far Cry to bardzo popularna seria strzelanin pierwszoosobowych, które stawiają przede wszystkim na aspekty przetrwania.

Serwis Gamespot zamieścił całkiem ciekawą wypowiedź Yvsa Guillemouta, który uważa że przyszłe tytuły firmy Ubisoft, w tym Far Cry 4, powinny posiadać bardzo ciekawy oraz przykuwający przed ekran telewizora tryb wieloosobowy. Jego zdaniem jest to jedyna szansa na to, aby dana gra mogła trwać i zarabiać na siebie nawet po premierze. Pozwoli to deweloperowi wprowadzać nowe rozwiązania, dodatkowe tryby oraz paczki zawartości. Far Cr 4 ma być bardziej ukierunkowany na tego typu styl rozgrywki niźli jego poprzednik. Czy może oznaczać to wprowadzenie mikrotransakcji? A jeżeli tak, to w jaki sposób miałyby one wpływać na wartość rozgrywki. Tryby wieloosobowe w grach są bardzo istotne, a więc i Ubisoft sięga po doświadczenia innych producentów przy produkcji Far Cry 4.

Pamiętajcie o tym, że nadal możecie składać zamówienia przedpremierowe. Oferuje ono dodatek w formie DLC, pt. Hurk’s Redemption, który wprowadza trzy dodatkowe misje dla pojedynczego gracza. Jeżeli chodzi o ścisłość, nad Far Cry 4 pracuje zespół Ubisoft Montreal, a materiały z rozgrywki zostaną zaprezentowane na tegorocznych targach E3. I jak, jesteście zainteresowani?

[dzięki – Gamespot]
Far Cry 4 w pełnej krasie!
Far Cry 4 w pełnej krasie!

 

Written By
More from Patryk

Rzućcie okiem na okładki edycji limitowanych Wiedźmin 3: Dziki Gon

W sieci zostały opublikowane szkice okładek gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, które...
Read More