Fantastyczne zdjęcia z Rise of the Tomb Raider

W sieci pojawiły się kolejne zdjęcia z gry Rise of the Tomb Raider zamieszczone w sieci na portalu redakcji Game Informer.

Rise of the Tomb Raider to kontynuacja historii Lary Croft z gry Tomb Riader (2013).
Rise of the Tomb Raider to kontynuacja historii Lary Croft z gry Tomb Riader (2013).

Game Informer w ostatnim okresie jest źródłem informacji na temat gry Rise of the Tomb Raider. Nie inaczej jest w tym przypadku, kiedy to na stronie internetowej magazynu opublikowano szkice koncepcyjne przedstawiające kilka lokacji z najnowszej odsłony przygód Lary Croft.

Crystal Dynamics wiedzą co robią w przypadku Rise of the Tomb Raider. Producent obrał bardzo ciekawy setting umieszczając grę między innymi na Syberii. Podczas wędrówki gracze będą mogli zatem odwiedzić mroźne miejscówki, ale również podziemne jaskinie, rejon pustynny czy też wiele różnych budowli (w tym grobowce).

Na poniższych szkicach gracze mogą zobaczyć Larę Croft w swojej posiadłości, wędrującą w górach, przesmykach, jak również w pobliżu jakiegoś kompleksu. Całość zapowiada się niezwykle i warto się tym tytułem interesować. W tym roku powinniśmy otrzymać większą ilość materiałów, z pewnością Rise of the Tomb Raider ukaże swe oblicze na targach E3 – czekamy!

[dzięki – http://www.gameinformer.com/b/features/archive/2015/02/06/ominous-beauty-exclusive-rise-of-the-tomb-raider-concept-art-gallery.aspx]

smallrottr-concept1

smallrottr-concept2

smallrottr-concept3

smallrottr-concept4

smallrottr-concept5

Written By
More from Patryk

PES 2016 anulowane? Nie, nie, firma producenci uspokajają fanów

Rok bez kopanek od EA Sports i Konami rokiem straconym. Dla fanów...
Read More