Fani zabrali się za promocję gry Watch Dogs. Efekty są niesamowite!

Watch Dogs to najnowsza produkcja Ubisoft, z którą twórcy wiążą wielkie nadzieję. Wyczekiwana od miesięcy premiera już za kilka dni. Sporo było przecieków z gry, ale tym razem twórcy sami dostarczyli pewien materiał promujący grę. Nie pochodzi on jednak z gry.

Wielkie oczekiwana wobec Watch Dogs mają nie tylko twórcy, ale przede wszystkim gracze.

Nagranie, które trafiło do sieci przedstawia dokładnie to, co podczas rozgrywki będzie chlebem powszednim. Więc co takiego niezwykłego jest w tym materiale? Otóż to, że scena, których w Watch Dogs zapewne będzie wiele, została odwzorowana w tak zwanym “realu”. Bez zbędnego pisania sami zobaczcie i za żadne skarby nie róbcie tego w domu.

 Watch_Dogs miało trafić w nasze ręce już pod koniec listopada ubiegłego roku, lecz twórcy stwierdzili, że potrzebują więcej czasu, aby oddać w pełni ukończony produkt, co skutkuje przesunięciem się premiery na 27 maja tego roku, czyli już 5 dni. Zapewne właśnie to jest skutkiem licznych przecieków, ponieważ gracze są zniecierpliwieni i prawdopodobnie pragną jak najszybciej zagrać w nową produkcje UbisoftuWatch_Dogs ma być grą innowacyjną i pokazać coś czego jeszcze w grach wideo nie było, czyli hackowanie dosłownie wszystkiego. Na pewno nie sposób będzie uniknąć porównań do serii Grand Theft Auto. I tu rodzi się pytanie, czy Ubisoft jest w stanie nawiązać walkę z Rockstarem, który w grach tego typu jest absolutnym numerem jeden. Miejmy nadzieję, że gra, która za kilka dni trafi w nasze ręce będzie w pełni skończona i pozbawiona większych błędów.

More from Mikołaj Ciesielski

Call of Duty: Advanced Warfare- w sieci opublikowano nowy, efektowny zwiastun

Call of Duty: Advanced Warfare to kolejna odsłona popularnej serii pierwszoosobowych strzelanin....
Read More