Fani PlanetSide 2 chcą pobić rekord Guinessa

PlanetSide 2 to sieciowa strzelanina rozgrywana w konwencji MMO. Gra w 2012 roku trafiła na PC- ty i zmierza również na PlayStation 4. Fani tego tytułu postanowili ustanowić nowy rekord Guinnessa.

W PlanetSide 2 walki toczone są na naprawdę wielką skalę.

Fani sieciowej strzelaniny PlanetSide 2 postanowili ustanowić nowy rekord Guinnessa w kategorii: największa bitwa w grze FPS. Warto wspomnieć, iż tytuł ten był posiadaczem owego rekordu, lecz utracił go na rzecz gry Man vs. Machine w 2012 roku. Fani PlanetSide postanowili jednak odebrać, to co utracili ponad 2 lata temu.

Bicie rekordu rozpocznie się 24 stycznia(sobota) o godzinie 23:00 naszego czasu. Do ustanowienia nowego rekordu potrzebnych jest co najmniej 1000 graczy, ponieważ aktualnie rekordowa ilość to 999. Organizatorzy stawiają poprzeczkę nieco wyżej i pragną zaangażować w akcję 1100 graczy.

Warto wspomnieć, że PlanetSide 2 zadebiutowało w listopadzie 2012 roku na komputerach osobistych. Tytuł ten oparty jest o model free- to- play. Tytuł ten zmierza również na PlayStation 4, gdzie 20 stycznia odbędą się pierwsze testy gry.

[dzięki- http://www.vg247.com/2015/01/12/planetside-2-group-aims-to-break-largest-fps-battle-record/]

More from Mikołaj Ciesielski

Batgirl: A Matter of Family- kilkanaście minut rozgrywki z dodatku do Batman: Arkham Knight

Fabularne DLC do gry Batman: Arkham Knight trafiło już do rąk posiadaczy...
Read More