Fallout Shelter od przyszłego miesiąca na systemie Android

Fallout Shelter to niewielka gra na urządzenia mobilne, która miała pomagać w promocji Fallout 4, a okazuje się, iż odniosła ogromny sukces na iOS.

Firma Bethesda bardzo pozytywnie zaskoczyła graczy grających w gry mobilne Fallout Shelter. Tytuł na iOS osiągnął ogromny sukces i stał się bardzo popularny. Teraz składane wcześniej obietnice o premierze na systemie Android spełniają się. Za dwa miesiące miłośnicy klimatów postapokalipsy będą mogli cieszyć się Fallout Shelter.

Gra mobilna na systemie Android pojawi się z dniem 13 sierpnia. Tytuł jest już oficjalnie potwierdzony przez Bethesdę na ich Twitterze. I bardzo dobrze, bo Fallout Shelter zbiera wysokie oceny – 73 puntky na Metacritic. Użytkownicy smartfonów z rodziny Androida będą z pewnością zadowoleni.

Fallout Shelter w dwa tygodnie zarobiło aż 5,1 mln dolarów, co przerosło wyobrażenia samych twórców. Aktualnie jest to jedna z najbardziej popularnych i lubianych gier mobilnych. Przypominam, że mowa tutaj tylko o jednym systemie (iOS), a więc popularność gry po wejściu na Androida wzrośnie.

[dzięki – http://www.vg247.com/2015/07/24/fallout-shelter-is-coming-to-android-next-month/]

fallout shelter

Written By
More from Patryk

Sony koncentruje się na marce PlayStation, mniejsze zainteresowanie rynkiem telewizorów oraz mobilnym

Agencja informacyjna Reutera podaje do wiadomości, iż firma Sony planuje skoncentrować się...
Read More