Fallout Shelter od przyszłego miesiąca na systemie Android

Fallout Shelter to niewielka gra na urządzenia mobilne, która miała pomagać w promocji Fallout 4, a okazuje się, iż odniosła ogromny sukces na iOS.

Firma Bethesda bardzo pozytywnie zaskoczyła graczy grających w gry mobilne Fallout Shelter. Tytuł na iOS osiągnął ogromny sukces i stał się bardzo popularny. Teraz składane wcześniej obietnice o premierze na systemie Android spełniają się. Za dwa miesiące miłośnicy klimatów postapokalipsy będą mogli cieszyć się Fallout Shelter.

Gra mobilna na systemie Android pojawi się z dniem 13 sierpnia. Tytuł jest już oficjalnie potwierdzony przez Bethesdę na ich Twitterze. I bardzo dobrze, bo Fallout Shelter zbiera wysokie oceny – 73 puntky na Metacritic. Użytkownicy smartfonów z rodziny Androida będą z pewnością zadowoleni.

Fallout Shelter w dwa tygodnie zarobiło aż 5,1 mln dolarów, co przerosło wyobrażenia samych twórców. Aktualnie jest to jedna z najbardziej popularnych i lubianych gier mobilnych. Przypominam, że mowa tutaj tylko o jednym systemie (iOS), a więc popularność gry po wejściu na Androida wzrośnie.

[dzięki – http://www.vg247.com/2015/07/24/fallout-shelter-is-coming-to-android-next-month/]

fallout shelter

Written By
More from Patryk

Wiedźmin 3: Dziki Gon będzie działał w 1080p na PlayStation 4 i 900p na Xbox One

W sieci pojawiły się informacje dotyczące rozdzielczości gry Wiedźmin 3: Dziki Gon...
Read More