Fallout 4 w rozdzielczości 1080p/30fps na każdej platformie

Przedstawiciele firmy Bethesda już na samym początku promocji gry Fallout 4 ucinają medialny szum i potencjalne awantury. Fallout 4 w 1080p na wszystkich platformach.

Gracze w dzisiejszych czasach lubią spierać się o sprawy mniej ważne niż gameplay, nowatorskie rozwiązania, oprawę artystyczną czy fabułę. Najczęściej powodem sporów jest rozdzielczość, która podzieliła właścicieli Xbox One z użytkownikami PlayStation 4.

Tod Howard z firmy Bethesda pracujący nad grą Fallout 4 wypowiedział się na ten temat. W rozmowie z redakcją DigitalSpy potwierdził, że gra Fallout 4 będzie działać w rozdzielczości 1080p/30fps na każdej platformie.

To bardzo dobra wiadomość dla fanów, szczególnie z perspektywy czasu oczekiwania na premierę, bowiem nie będą oni zawracać sobie głowy sprawami technicznym. Bethesda bardzo uczciwie stawia sprawę i dba o jednakową jakość rozgrywki.

Co ciekawe, Tod Howard wypowiedział się również wcześniej, że mody do gry Fallout 4 będą dostępne wpierw na komputerach PC, a później również na Xbox One. W ostatniej kolejności modyfikacje zostaną udostępnione na konsoli PlayStation 4.

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2015/06/20/fallout-4-will-be-1080p-on-everything-and-run-at-30fps/]

fallout 4 screeny (6)

[interaction id=”556efff7d42e342e4b1f4240″]

Written By
More from Patryk

Forza Motorsport 6 – nowe informacje i piękne screeny z gry

Mokra pogoda, trójwymiarowe kałuże i rozdzielczość 1080p, to wszystko, co pojawi się...
Read More