Fallout 4 pokryło się złotem Panie i Panowie!

W sieci pojawiła się niezwykle imponująca i radosna wiadomość o tym, że oczekiwane przez wiele lat Fallout 4 wreszcie zostało ukończone i trafi do tłoczni. A, i jeszcze jakby ktoś chciał za to wypić, to jest specjalne piwo marki Fallout!

Panie i Panowie, na ten dzień fani gier z serii Fallout, i chyba większość sympatyków gatunku role play game. Wreszcie ukończono wielce oczekiwaną grę Fallout 4, która dziś trafiła do tłoczni. Tytuł firmy Bethesda otrzymał tak zwany ”złoty status”, co oznacza, że teraz należy wytłoczyć odpowiednią ilość kopii gry oraz wydrukować okładki.

Na taką wiadomość czekało oczywiście bardzo dużo ludzi na całym świecie. Firma Bethesda opublikowała nawet specjalne zdjęcie pierwszych kopii Fallout 4 na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz pecety. Pudełka robią wrażenie, szczególnie po tak wielu latach trzymania nas w niepewności. To jednak nie wszystko, co przygotowali dla nas specjaliście ze studia Bethesda.

W porozumieniu z firmą Carlsberg przygotowano specjalną ofertę dla fanów. Na półki sklepowe trafi specjalna partia piwa sygnowanego logotypem Fallout. Bethesda od samego początku stawiała na oryginalny marketing, a więc jeżeli tylko jesteście zainteresowani to ”na zdrowie”. Oczywiście przypominam o wyprzedaży gadżetów w oficjalnym sklepie internetowym firmy.

Fallout 4 będzie dostępne od 10 listopada tego roku na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobisty, definitywnie.

 

[interaction id=”5620b8cb47771a9960eed7e8″]

Written By
More from Patryk

Shuhei Yoshida chciałby wykorzystania PlayStation VR w Gran Turismo 7

Szef Sony Worldwide Studios, Shuhei Yoshida, jest przekonany o sile PlayStation VR i...
Read More