Fallout 4 – odtworzono ognisty miecz z gry Bethesdy

Lubicie gadżety z gier wideo? Jeżeli tak, to ognisty miecz z gry Fallout 4 odtworzony w realu powinien się Wam spodobać, szczególnie dlatego, że działa równie skutecznie co w grze Bethesdy.

Wielokrotnie informowałem Was o próbach odtworzenia fantazyjnego uzbrojenia z gier wideo. Twórcom tego typu oręża rzadko kiedy udaje się uzyskać efekt bojowy broni, a raczej tylko wizualny. W przypadku Celeba Krafta z kanału Mike na YouTube wreszcie udało się uzyskać również walory bojowe, choć nie do końca chce mi się wierzyć, że ktoś chciałby się taką bronią posługiwać na polu bitwy.

Chodzi oczywiście o grę Fallout 4 oraz płonący miecz z produkcji Bethesdy. Wygląda nieźle i działa również całkiem sprawnie, co zostało uwiecznione na poniższym filmiku.

Twórca miecza na filmiku opowiada o jego produkcji oraz przedstawia nam swojego psa. Facet jest wyraźnie zajarany grą Fallout 4, jak zresztą większość graczy w ostatnich dniach.

Sam Fallout 4 jest dostępny na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. Gra Bethesdy może się aktualnie pochwalić świetnymi wynikami sprzedażowymi oraz średnią na Metacritic na poziomie 87 punktów.

A jak Wy oceniacie przedsięwzięcie Celeba Krafta? Czy w postapokaliptycznym świecie zdecydowalibyście się na walką przy pomocy takiego oręża?

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?time_continue=282&v=RijwebuSJG8″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

Uncharted 4: A Thief’s End – sklep Amazon ujawnił okładkę gry

Uncharted 4: A Thief’s End to jedna z najważniejszych gier na konsolę...
Read More