Fallout 4 – obejrzyjcie pełne 45 minut rozgrywki z gry

Jeżeli tylko jeszcze nie zdecydowaliście się, aby wyruszyć do Bostonu, to warto jest się zapoznać z najnowszym, stosunkowo długim fragmentem rozgrywki z Fallout 4.

Fallout 4 dziś debiutuje na półkach sklepowych. Gra oczywiście przyćmiła wszystkie inne premiery w tym okresie i aktualnie jest największy boom na punkcie produkcji Bethesdy. Tym którym się hype nie udziela polecam sprawdzić najnowszy, bardzo długi fragment rozgrywki. Przygotowano dla Was aż 45 minut czystego gameplayu z długo wyczekiwanego Fallout 4.

Serwis DualShockers postara się rozwiać wątpliwości wszystkich graczy, którzy rozmyślają nad zakupem czwartej odsłony serii. Oczywiście powinniście uważać na wszędobylskie spojlery, ale generalnie jest całkiem dobrze i w tak dużym świecie gry te kilka ujawnionych tajemnic nie powinno zaburzyć rozgrywki i przyjemności z podróżowania po Bostonie.

Jest pies, jest dużo walki, jest sporo eksploracji oraz znakomicie przygotowane przestrzenie. Fallout 4 potrafi zachwycić i w szczególności robi to głównie za sprawą magicznie zaprojektowanych lokacji. Boston, choć oczywiście zrujnowany, nadal ma w sobie ”to coś”, co zainteresuje wszystkich młodych odkrywców.

Fallout 4 jest dostępny od dzisiaj na PlayStation 4, Xbox One i pecetach.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=HLAfFE61Law” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”563b590458d1f96a2cee694e”]

Written By
More from Patryk

FIFA 15 – stara generacja PlayStation kontra nowa!

Electronic Arts przygotowało FIFA 15 w wersji na nową generację konsol oraz...
Read More