Fallout 4 – nowe screeny, gameplay i grafika w jakości Ultra

Kolejne przecieki na temat gry Fallout 4 pojawiają się w internecie. Tym razem możecie zobaczyć nową galerię screenów gry na ustawieniach Ultra. Grafika zachwyca.

Wczoraj mogliście zobaczyć materiały wideo z gry Fallout 4. Faktycznie, gra wyglądała stosunkowo średnio, głównie od strony oprawy graficznej. Mimo to jestem przekonany, że Fallout 4 będzie miał potężny klimat i pozwoli graczom na masę możliwości w świecie gry. Jeżeli jednak komuś zależy głównie na jakości oprawy wideo, to powinien rzucić okiem na poniższe screeny, uchwycone z wersji pecetowej uruchomionej na ustawieniach Ultra. Poniżej zaprezentowano również najnowsze materiały wideo z gry.

Gra Bethesdy w tym przypadku wygląda bardzo dobrze. Widoczki zaserwowane nam przez anonimowego autora poniższej galerii tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, że jest na co czekać. Oczywiście, ktoś podniesie argument, że to edycja na komputery osobiste i nie ma pewności, czy gra będzie tak wyglądała na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. Musimy wstrzymać się z takimi opiniami do premiery, a ta już przecież za kilka dni.

Najnowsze zdjęcia z gry Fallout 4 to, tak mi się przynajmniej wydaje po uzbrojeniu głównego bohatera, wczesny początek przygody. Możecie na nich zobaczyć pięknie zaprojektowane tekstury oraz budowle. Ponadto widać, że graficy ze studia Bethesdy postarali się również w odpowiedni sposób odwzorować roślinność w grze. Jest jej niewiele i jest poniszczona, wysuszona, ale to oddaje klimat środowiska naturalnego po wybuchu bomby atomowej. Moim zdaniem niektóre ”widoczki” są świetnie zrealizowane i sam jestem ciekaw, jakie tajemnice skrywa wirtualny Boston.

Gra Fallout 4 zadebiutuje na rynku już z dniem 10 listopada tego roku na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobisty.

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/11/cfcutc.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/11/cwysvc.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/11/fkwodj.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/11/fallout-4-scr-2.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/11/fallout-4-scr-3.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/11/fallout-4-scr-5.jpg”] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=ocNZM8EgwVI” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=Ef1-_Fsj0Do” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

Dziś premiera gry strategicznej Cities XXL na PC

Dziś premiera gry Cities XXL, którą w naszym kraju wydaje CDP.pl. Strategiczny...
Read More