Fallout 4 ma być niezwykle ”filmową” grą ze świetnym scenariuszem

Przygotujcie się na filmowe doświadczenia w grze Fallout 4 od Bethesdy. Gra za moment pojawi się w sprzedaży, a twórcy już teraz zaczynają ją zachwalać, nawet aktorzy podkładający swojej głosy.

Courtenay Taylor to znana w branży gier wideo aktorka (w zasadzie lektorka), która podkładała głos pod takie popularne postaci, jak chociażby Ada Wong (Resident Evil) oraz Jack (Mass Effect). Taylor brała również udział w produkcji gry Fallout 4 od studia Bethesda i jest tym etapem w swojej karierze zachwycona.

Aktorka zdecydowała się wypowiedzieć na temat gry na łamach portalu IGN. Jej zdaniem jest to wielkie przedsięwzięcie, niezwykle filmowe, przerastające wszystko w czym uczestniczyła wcześniej. Oto jej komentarz w tej sprawie:

” Nagraliśmy około 13 tysięcy linii dialogowych. (. . .) W grze jest wiele scenek rodzajowych, które charakteryzują się niezwykłą filmowością. Wiesz, momenty kiedy wykrzykuję różne komendy typu ”granat!”. Chodzi o to, aby szukać świeżych pomysłów i nawiązań do filmów akcji, a takie podejście w grach wideo rozwinęło się w ostatnich latach”

Corutenay Taylor jest przekonana o merytorycznej jakości Fallout 4. Jej zdaniem Bethesda przygotowała przemyślany i głęboki scenariusz swojej najnowszej produkcji, ale z uwzględnieniem efektownej filmowości.

”Po skończeniu prac nad grą Fallout 4 zapragnęłam wziąć udział w efektownym filmie akcji, zagrać z zaangażowaniem i przygotować typowy, filmowy ”roller-coaster”.”

Najnowsza gra Bethesdy będzie bardzo rozbudowaną grą wideo, która została przygotowana przez wielu ambitnych twórców i aktorów. Taylor zdecydowanie podkreśla, że nawet najkrótsze linie dialogowe zostały nagrane z sercem i zaangażowaniem. Jeżeli tylko jesteście zainteresowani całym wywiadem z Courtenay, to zapraszamy pod ten adres.

Fallout 4 pojawi się na rynku już z dniem 10 listopada na PlayStation 4, Xbox One oraz pecetach.

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/11/courtney-taylor.jpg”]

[interaction id=”5620b8cb47771a9960eed7e8″]

Written By
More from Patryk

Dodatki DLC do Titanfall za darmo do pobrania na Xbox Games Store

Dodatki DLC do gry Titanfall na Xbox One oraz Xboksa 360 chwilowo...
Read More