Fallout 4 ma być niezwykle ”filmową” grą ze świetnym scenariuszem

Przygotujcie się na filmowe doświadczenia w grze Fallout 4 od Bethesdy. Gra za moment pojawi się w sprzedaży, a twórcy już teraz zaczynają ją zachwalać, nawet aktorzy podkładający swojej głosy.

Courtenay Taylor to znana w branży gier wideo aktorka (w zasadzie lektorka), która podkładała głos pod takie popularne postaci, jak chociażby Ada Wong (Resident Evil) oraz Jack (Mass Effect). Taylor brała również udział w produkcji gry Fallout 4 od studia Bethesda i jest tym etapem w swojej karierze zachwycona.

Aktorka zdecydowała się wypowiedzieć na temat gry na łamach portalu IGN. Jej zdaniem jest to wielkie przedsięwzięcie, niezwykle filmowe, przerastające wszystko w czym uczestniczyła wcześniej. Oto jej komentarz w tej sprawie:

” Nagraliśmy około 13 tysięcy linii dialogowych. (. . .) W grze jest wiele scenek rodzajowych, które charakteryzują się niezwykłą filmowością. Wiesz, momenty kiedy wykrzykuję różne komendy typu ”granat!”. Chodzi o to, aby szukać świeżych pomysłów i nawiązań do filmów akcji, a takie podejście w grach wideo rozwinęło się w ostatnich latach”

Corutenay Taylor jest przekonana o merytorycznej jakości Fallout 4. Jej zdaniem Bethesda przygotowała przemyślany i głęboki scenariusz swojej najnowszej produkcji, ale z uwzględnieniem efektownej filmowości.

”Po skończeniu prac nad grą Fallout 4 zapragnęłam wziąć udział w efektownym filmie akcji, zagrać z zaangażowaniem i przygotować typowy, filmowy ”roller-coaster”.”

Najnowsza gra Bethesdy będzie bardzo rozbudowaną grą wideo, która została przygotowana przez wielu ambitnych twórców i aktorów. Taylor zdecydowanie podkreśla, że nawet najkrótsze linie dialogowe zostały nagrane z sercem i zaangażowaniem. Jeżeli tylko jesteście zainteresowani całym wywiadem z Courtenay, to zapraszamy pod ten adres.

Fallout 4 pojawi się na rynku już z dniem 10 listopada na PlayStation 4, Xbox One oraz pecetach.

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/11/courtney-taylor.jpg”]

[interaction id=”5620b8cb47771a9960eed7e8″]

Written By
More from Patryk

PlayStation Vita ze słabszym wsparciem Sony?

Andrew House z Sony Computer Entertainment ogłosił dziś, że PlayStation Vita staje...
Read More