Fallout 4 kontra Fallout 3, czyli jak zmieniła się ta kultowa marka?

Na temat Fallout 4 bardzo dużo się słyszy, pisze i wszyscy zgodnie czekają na wielką premierę tej gry. Warto w tym miejscu spojrzeć wstecz i sprawdzić, jak na tle nowej części wygląda poprzednik.

Fallout 4 zdecydowanie nie jest najładniejszą grą na obecnej generacji konsol, ale w porównaniu z grą Fallout 3 sprzed kilku lat wygląda rewelacyjnie. Różnice są zauważalne gołym okiem i warto to docenić, bo przecież o sile produkcji Bethesdy nie stanowi tylko wybitna grafika, ale przede wszystkim ogromna zawartość skryta w świecie gry – zadania, questy poboczne, tajemnicze lokacji i sekrety.

Z uwagi na to, że obie gry tworzone były w innym okresie i na innych konsolach, podchodźcie do tego zestawienia z dystansem. Poniżej możecie znaleźć kilka screenów z obu gier, które wykazują konkretne różnice w poziomie wykonania oprawy graficznej.

Kultowe Fallout 3 zostało wydane w roku 2008 na konsolach Xbox 360 oraz PlayStation 3. Gra momentalnie spodobała się koneserom gatunku RPG, ale również przekonała do siebie starszych fanów marki Bethesdy. Tytuł cechował się otwartym, dużym światem oraz wieloma zadaniami pobocznymi. Grafika się zestarzała, ale gra nadal jest bardzo popularna i jej średnia na Metacritic wynosi 91 punktów.

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/11/fallout4_vs_fallout3_shots_1.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/11/fallout4_vs_fallout3_shots_2.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/11/fallout4_vs_fallout3_shots_3.png”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/11/fallout4_vs_fallout3_shots_4.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/11/fallout4_vs_fallout3_shots_7.png”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/11/fallout4_vs_fallout3_shots_8.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/11/fallout4_vs_fallout3_shots_11.png”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/11/fallout4_vs_fallout3_shots_12.jpg”]
Written By
More from Patryk

Watch Dogs stoi w rozkroku pomiędzy nową, a starą generacją

Watch Dogs to gra studia Ubisoft, która trafi na kilka platform w...
Read More