Fallout 4 – już jutro oficjalna zapowiedź gry

Sądny dzień już jutro, kiedy to firma Bethesda oficjalnie zaprezentuje światu grę Fallout 4 na PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

Bethesda najprawdopodobniej na jutro zaplanowała oficjalną prezentację gry Fallout 4, która odbędzie się już o godzinie 16: 00. Efektowny licznik z oficjalnej strony internetowej zatrzyma się właśnie o tej godzinie, a więc z pewnością będzie to historyczne wydarzenie dla fanów Fallouta.

Fallout to marka popularna w branży gier wideo za sprawą klasycznych, pierwszych odsłon serii.
Fallout to marka popularna w branży gier wideo za sprawą klasycznych, pierwszych odsłon serii.

Wiele lat czekania, ale wytrwali nigdy nie zwątpili w powstanie Fallout 4.

Uruchomiona strona internetowa z licznikiem odlicza godziny do wielkiej prezentacji. Najpewniej Bethesda jeszcze przed targami E3 2015 chce zaprezentować graczom grę Fallout 4 na PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste.

Według niepotwierdzonych informacji, już jutro możemy zobaczyć pierwszy trailer gry, której miejscem akcji będzie Boston. Wygląda więc na to, że jeszcze przed oficjalnym otwarciem targów E3 2015 firma Bethesda zawładnie umysłami graczy za sprawą gry Fallout 4.

W wykonaniu firmy Bethesda ten rok może być przełomowy. Po raz pierwszy w swojej historii studio organizuje konferencję na E3, a więc z pewnością mają wiele do pokazania. Nie tylko Fallout 4, ale również kolejną odsłonę The Elder Scrolls. Tylko trudno się zdecydować, na co bardziej czekamy, czyż nie?

[dzięki – http://www.videogamer.com/news/fallout_4_announcement_coming_tomorrow_at_3pm_suggests_bethesda_teaser.html]

fallout 4_pk

[interaction id=”555a060f85fa298e4457ed0b”]

Written By
More from Patryk

Battlefield Hardline – infografika gry ze statystykami graczy

Firma Electronic Arts zdecydowała się opublikować szczegółową statystykę gry Battlefield Hardline. Okazuje...
Read More