Fallout 4 bije rekord GTA 5 na platformie Steam

Firma Bethesda może otwierać szampany. Ponownie, bowiem ich gra Fallout 4 ustanowiła kolejny rekord na platformie Steam. Grało w nią kilkaset tysięcy ludzi jednocześnie.

Dziś okazało się, jak wielkie zainteresowanie wzbudza gra Fallout 4. Jednocześnie w najnowszą produkcję studia Bethesda grało aż 290461 ludzi. Jest to nowy wynik na platformie Steam. Wcześniejszy należał do Grand Theft Auto V. Jeżeli już mowa o GTA V, to mogło się ono pochwalić wynikiem na poziomie 196700 graczy. Co jednak warte jest podkreślenia, aktualnie w grę Fallout 4 nie da się grać inaczej, aniżeli poprzez Steam.

Oczywiście Fallout 4 nie jest najpopularniejszą grą na popularnym Steam. Najczęściej ogrywaną grą na Steam wciąż pozostaje wieloosobowe Dota 2. Drugie miejsce przypadło jednak właśnie grze Bethesdy. Warto ten wynik jednak docenić, bo przecież mowa tutaj o grze stricte jednoosobowej, a te nie są aż tak popularne wśród graczy na Steam.

Polecam sprawdzić aż 45 minut z rozgrywki w Fallout 4. Tytuł dziś debiutuje na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz pecetach. A czy Wy dołożyliście cegiełkę do tego wspaniałego wyniku gry Bethesdy? Jeżeli tak, to którą platformę wybraliście?

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/11/fallout-41.png”]

[interaction id=”5620b8cb47771a9960eed7e8″]

Written By
More from Patryk

#YouTube Rewind, czyli najpopularniejsze filmiki z tego roku na YouTube

Tradycyjnie z końcem roku YouTube podsumowuje całe dwanaście miesięcy i przedstawia zestawienie...
Read More