Fallout 3 trafi na Xbox One wraz z premierą Fallout 4

Microsoft dogadał świetny deal z firmą Bethesda. Złożysz preorder na Fallout 4 na Xbox One, a dostaniesz gratisowo Fallout 3.

Koncern Microsoft przygotował świetną ofertę dla wszystkich tych, którzy zainteresowali się premierą gry Fallout 4 na Xbox One. Wszyscy Ci, którzy złożą zamówienie przedpremierowe na ten tytuł otrzymają kod na grę Fallout 3 w wersji na Xboksa 360.

To jednak nie wszystko, bowiem w myśl zasady wstecznej kompatybilności gra Fallout 3 będzie kompatybilna z Xbox One. Oznacza to, że gracze zamawiający Fallout 4 przedpremierowo mogą liczyć na setki godzin zabawy w dwóch genialnych grach.

Jest to bardzo interesująca oferta szczególnie dla wszystkich tych, którzy wcześniej nie mieli styczności z trzecią odsłoną tej kultowej serii. Fallout 3 na Xbox One będzie dostępne już październiku, ale w najlepszej sytuacji są właściciele Xboksa 360, bowiem oni mogą zacząć zabawę już za kilkanaście dni.

Microsoft zatem po raz kolejny uprzedza Sony i wystosowuje bardzo atrakcyjną ofertę. Na chwilę obecną japoński gigant milczy i nic nam nie wiadomo na temat podobnej oferty na PlayStation 4. Miejmy nadzieję, że Sony dogada się również z Bethesdą i właściciele konsol PlayStation 4 otrzymają szansę zagrania w Fallout 3.

[dzięki – http://www.bethblog.com/2015/07/01/s-p-e-c-i-a-l-perk-for-pre-ordering-fallout-4-on-xbox-one/ ]

 

[interaction id=”556efff7d42e342e4b1f4240″]

Written By
More from Patryk

Kolejna edycja Pog(R)adajmy startuje w tym miesiącu

Cykliczna impreza dla graczy o nazwie Pog(R)adajmy wraca już w tym miesiącu....
Read More