Fabularny zwiastun Śródziemie: Cień Mordoru

Middle-earth: Shadow of Mordor to trzecioosobowe RPG akcji, które zostanie wydane na konsolach nowej generacji, PlayStation 3 oraz Xboksie 360. Jest dostępny nowy trailer, który nakreśla warstwę fabularną gry.

Middle-earth: Shadow of Mordor trafi na konsole starej i nowej generacji.
Middle-earth: Shadow of Mordor trafi na konsole starej i nowej generacji.

Autorzy gry Śródziemie: Cień Mordoru zamieścili w sieci trailer fabularny prezentujący losy Taliona. Jak już za pewne wiecie, tytuł ten zmierza na konsole nowej generacji, PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Jego premiera to coś bardzo ważnego w kalendarzu fanów twórczości J.R.R. Tolkiena. Produkcja jest totalnym spinn off’em trylogii filmowej, ale ma miejsce w samym centrum Mordoru. Protagonistą jest Talion, przeklęty strażnik Gondoru, który uszedł z życiem podczas jednej z zasadzek orków. Jak pewnie wiecie, jego ciało zostanie opętane przez złego Upiora, a on sam będzie chciał dokonać zemsty na swoich oprawcach.

Tytuł jest przedstawicielem gier akcji z elementami RPG. Rozgrywka jest bardzo podobna do innych gier z tego gatunku, ot chociażby Assassin’s Creed czy też Tenchu. Wcześniej informowałem Was również o fragmentach wideo prezentujących system rozwoju bohatera, myślę że warto sobie ten filmik odświeżyć.

Tytuł trafi do oficjalnej sprzedaży już 7 października tego roku. Zapowiada się on niezwykle klimatycznie, jesteście zainteresowani?

Written By
More from Patryk

Diablo III: Reaper of Souls – Ultimate Edition już w sprzedaży!

Do oficjalnej sprzedaży trafiło Diablo III: Reaper of Souls – Ultimate Edition....
Read More