F1 2015 wygląda świetnie na torze w Singapurze

Studio Codemasters na dniach wypuszcza na półki sklepowe znakomicie zapowiadające się F1 2015. Dziś możecie zobaczyć kolejny gameplay od ekipy Team VVV.

Trochę to dziwna sytuacja, kiedy to Codemasters Racing nie publikuje materiałów wideo ze swojej najważniejszej premiery tego roku, czyli F1 2015. Gra debiutuje w tym tygodniu na PlayStation 4, Xbox One i PC, ale to inne redakcje i użytkownicy YouTube wyręczają twórców w promocji tego tytułu.

Dziś możecie zobaczyć szybką przejażdżkę po torze w Singapurze dzięki użytkownikowi Team VVV z serwisu YouTube. Kanał ten specjalizuje się w grach wyścigowych i zawsze jest źródłem świetnym materiałów na ich temat.

Na mnie osobiście największe wrażenie robi oprawa graficzna i poziom wykonania warunków atmosferycznych. Na torze jest wielka ulewa, a bolid w strugach deszczu wygląda znakomicie. Trzeba jednak pamiętać, iż zupełnie nowa fizyka otoczenia oraz model jazdy wpływają bezpośrednio na zachowanie się bolidu na torze w tak niesprzyjających warunkach.

Gra debiutuje już w ten piątek na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych.

Written By
More from Patryk

Data premiery Game of Thrones, pierwszego odcinka zatytułowanego Iron From Ice

W sieci pojawił się oficjalny komunikat dotyczący premiery pierwszego odcinka epizodycznej przygodówki...
Read More