F1 2015 na fenomenalnym stanowisku Thrustmaster

Profesjonalne stanowisko do grania firmy Thrustmaster pozwala wydobyć z gry F1 2015 niesamowitą głębię. Ekipa Team VVV na YouTube prezentuje swoje wyczyny na torze.

F1 2015 to pierwsza, pełnoprawna odsłona tej znakomitej serii na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. Choć dziennikarze mają do gry wiele zastrzeżeń, to mimo wszystko wygląda ona niesamowicie i gra się w nią niesamowicie.

Team VVV to znana i popularna ekipa z serwisu YouTube, która zajmuje się testowaniem i promowaniem gier wyścigowych. Na ich kanale pojawił się fajny filmik przedstawiający gameplay z gry F1 2015 na stanowisku firmy Thrustmaster, czyli profesjonalna kierownica, fotel oraz trzy telewizory. Trudno stwierdzić, na jakiej konsoli gra została odpalona, ale wygląda nieziemsko.

Codemasters mają szczęście, że ich gry oddają znakomity feeling rozgrywki i jazdy. Ten rok powinni poświęcić na dopracowanie przyszłorocznej odsłony, która powinna posiadać rozbudowaną karierę dla pojedynczego gracza, bo w F1 2015 tego jednak zabrakło. Mimo wszystko, na takim stanowisku gra się wspaniale.

 

[interaction id=”559575decebfcb2204b9ccdc”]

Written By
More from Patryk

Star Wars Battlefront kontra Battlefield 4, która gra DICE wypada lepiej?

Star Wars Battlefront to gra dedykowana fanom Gwiezdnych Wojen oraz strzelanin wieloosobowych....
Read More