F1 2015 mierzy się z Project CARS na torze w Monaco

Premiera F1 2015 to interesujący moment tych wakacji, bo po prawdzie to jedyna gra wyścigowa tej połowy roku warta zainteresowania. Jak wypada w starciu z Project CARS?

Znakomicie i wydawać by się mogło, że F1 2015 wygląda o wiele lepiej, aniżeli produkcja Slightly Mad Studios. Na kanale TeamVVV na serwisie YouTube opublikowano całkiem fajny materiał zestawiający obie gry na torze w Monaco.

Model bolidu wygląda nieco lepiej i bardziej rzeczywiście w F1 2015, ale jeżeli mowa o otoczeniu, to w Project CARS ma ono większą ostrość oraz lepsze kolory. Tym niemniej, to grze Codemaster jest więcej elementów środowiska gry, budynków, krzewów, drzew i kibiców.

Ponadto F1 2015 należy się niesamowity szacunek za to, że faktycznie wprowadza sporo świeżości w kwestii oprawy graficznej względem zeszłorocznej odsłony.

Gra F1 2015 zdobyła wielką popularność w kilka dni po swojej premierze. W Wielkiej Brytanii przeskoczyła nawet Batman: Arkham Knight na pierwszym miejscu najlepiej sprzedających się gier na tamtejszym rynku. O czymś to świadczy – z pewnością warto się zainteresować!

 

[interaction id=”559575decebfcb2204b9ccdc”]

Written By
More from Patryk

Final Fantasy XV przystępne dla wszystkich graczy

Zgodnie z wypowiedziami nowego reżysera gry Final Fantasy XV, tytuł ma być...
Read More