F1 2014 oficjalnie zapowiedziane!

Firma Codemasters zapowiedziała oficjalnie kolejną odsłonę wyścigów F1. Gra F1 2014 zostanie wydana na PlayStation 3, Xboksie 360 oraz komputerach osobistych.

F1 2014 to w pełni licencjonowany tytuł firmy Codemasters, który trafi na konsole stacjonarne oraz PC.
F1 2014 to w pełni licencjonowany tytuł firmy Codemasters, który trafi na konsole stacjonarne oraz PC.

Fani motoryzacji wreszcie doczekali się oficjalnej zapowiedzi kolejnej gry traktującej o wyścigach F1. Firma Codemasters oficjalnie zapowiedziała grę F1 2014, która trafi na rynek z dniem 17 października. Wstępnie ten tytuł dostępny będzie na PlayStation 3, Xboksie 360 oraz komputerach osobistych. Autorzy w późniejszym okresie planują wydać grę na Xbox One oraz PlayStation 4. Premiera miałaby się odbyć w przyszłym roku.

Nowa odsłona serii uwzględnia wszystkie zmiany, jakie zostały wprowadzone w obecnym sezonie, a więc wygląd nosów bolidów, turbosprężarki oraz system ERS. Oczywiście możecie liczyć na pełną licencję na wszystkie wozy oraz zespoły biorące udział w sezonie F1. Na ten moment nie ujawniono jednak większej ilości szczegółów na temat rozgrywki. Autorzy podzielili się z nami tylko informacjami o wprowadzeniu nowych torów, czyli trasy Soczi i obecności rosyjskiego Grand Prix. Nie potwierdzono również obecności klasycznych samochodów z edycji F1 2013.

Edycja gry na PlayStation 4 oraz Xbox One zostanie wydana na początku przyszłego roku. Do tego czasu autorzy planują uwzględniać wszystkie zmiany w rozgrywce oraz aktualizować na bieżąco zmiany zachodzące w trakcie sezonu. Poniżej możecie rzucić okiem na pierwszy, świetnie zrealizowany zwiastun gry oraz galerię screenów. Motoryzacyjne odliczanie czas zacząć!

Written By
More from Patryk

Zobacz oficjalną okładkę Rise of the Tomb Raider

Firma Microsoftu udostępniła w sieci oficjalną okładkę gry Rise of the Tomb...
Read More