F1 2014 – przejazd po torze wyścigowym Soczi

Studio Codemasters opublikowało w sieci kolejny zwiastun F1 2014. Tym razem autorzy nagrania zabierają nas do Soczy, na tamtejszy tor wyścigowy.

Gry wyścigowe z serii F1 wychodzą na rynek cyklicznie, czy w tym przypadku otrzymamy wersję na PlayStation 4 i Xbox One?
Gry wyścigowe z serii F1 wychodzą na rynek cyklicznie, czy w tym przypadku otrzymamy wersję na PlayStation 4 i Xbox One?

W sieci opublikowano najnowszy zwiastun gry wyścigowej F1 2014. Filmik prezentuje jeden z torów, który debiutuje w tegorocznej odsłonie popularnej serii Codemasters. Jeżeli nie byliście nigdy w Soczi, to najnowszy zwiastun zabiera nas właśnie tam, gdzie rosyjski kierowca Daniil Kvyat przejeżdża bolidem Toro Rosso STR9 całe okrążenie. 

”W bieżącym roku odbędzie się Grand Prix Rosji Formuły 1 – jest to pierwszy raz, gdy ten kraj będzie gościł wyścig tego typu. Szybki tor o 19 zakrętach zawiera wymagający odcinek końcowy, a przez 1,7 km korzysta z dróg publicznych. Ponadto przygotowano na nim miejsca dla nawet 55000 widzów. Nowy film z okrążenia to dla wielu graczy pierwsza szansa, by poznać w pełni tor, z którym zmierzą się w grze.

Sochi Autodrom to jeden z czterech torów oferujących nowy gameplay w grze F1 2014. Oprócz niego będzie to powracający do kalendarza wyścigów po ponad dekadzie austriacki Spielberg, wracający po dwuletniej przerwie tor Hockenheimring oraz Grand Prix Bahrajnu, które w tym roku gościło nocny wyścig.”

Warto się również zainteresować ostatnim zwiastunem, który publikowaliśmy na naszym serwisie kilkanaście dni temu. Wtedy to mogliśmy sprawdzić tor wyścigowy w Belgii, gdzie kierowcy zmagali się z deszczem.

Tytuł pojawi się na rynku 17 października i będzie dostępne na komputery PC oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3. W przyszłym roku firma Codemasters przedstawi nowy tytuł z serii na platformy PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste. W tym samym momencie zostanie on uaktualniony o wszystkie zmiany, jakie zajdą w zespołach oraz bolidach oficjalnego sezonu F1. Gracze będą więc mieli dostęp do aktualnego produktu w wersji na konsole nowej generacji.

Written By
More from Patryk

Spotify zadebiutuje na PlayStation 4 w maju

Firma Sony już wcześniej zapowiadała, że aplikacja Spotify pojawi się na PlayStation...
Read More