F1 2014 – nowy zwiastun zaprasza nas na tor wyścigowy do Austrii

W sieci opublikowano najnowszy zwiastun gry F1 2014, która pojawi się na Xboksie 360, PlayStation 3 oraz komputerach osobistych. Najnowszy filmik przedstawia przejazd po torze w Austrii.

F1 2014 to w pełni licencjonowany tytuł firmy Codemasters, który trafi na konsole stacjonarne oraz PC.
F1 2014 to w pełni licencjonowany tytuł firmy Codemasters, który trafi na konsole stacjonarne oraz PC.

F1 2014 pojawi się na rynku w wersjach na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz komputery osobiste. Polski dystrybutor gry, firma Cenega, opublikowała właśnie najnowszy zwiastun tej pozycji, dzięki któremu możemy sprawdzić wymagającą trasę w Austrii. Materiał wideo koncentruje się na osobie Daniela Ricciardo, który w swoim bolidzie Red Bull RB10 przejeżdża okrążenie po austriackim torze Spielberg. Co ciekawe, ten klasyczny tor wyścigowy powraca do kalendarza Formuły 1 po ponad dziesięcioletniej nieobecności. 

Trasa po raz pierwszy występuje w oficjalnej tej serii od studia Codemasters. Co więcej, jest jednym z czterech, które zaoferują zupełnie nowe wrażenia płynące z rozgrywki. Oprócz austriackiej miejscówki do F1 2014 dodano tor z rosyjskiego Soczi, tor Hockenheimring, na którym ostatni wyścig odbył się w 2012 roku oraz Grand Prix Bahrajnu, gdzie po raz pierwszy rozegrano nocny wyścig w 2014 roku. 

Tytuł pojawi się na rynku 17 października i będzie dostępne na komputery PC oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3. W przyszłym roku firma Codemasters przedstawi nowy tytuł z serii na platformy PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste. W tym samym momencie zostanie on uaktualniony o wszystkie zmiany, jakie zajdą w zespołach oraz bolidach oficjalnego sezonu F1. Gracze będą więc mieli dostęp do aktualnego produktu w wersji na konsole nowej generacji.

Written By
More from Patryk

Microsoft planuje obniżyć cenę Xbox One w Europie?

W sieci pojawiają się sygnały na temat obniżki cen konsol Xbox One...
Read More