F1 2014 – nocny przejazd torem Marina Bay z okazji GP Singapuru Formuły 1

W sieci opublikowano najnowszy trailer promujący grę F1 2014. Tym razem autorzy filmiku zapraszają nas na tor Marina Bay, gdzie odbywa się GP Singapuru.

Gry wyścigowe z serii F1 wychodzą na rynek cyklicznie, czy w tym przypadku otrzymamy wersję na PlayStation 4 i Xbox One?
Gry wyścigowe z serii F1 wychodzą na rynek cyklicznie, czy w tym przypadku otrzymamy wersję na PlayStation 4 i Xbox One?

Firma Codemasters postanowiła uczcić GP Singapuru, które odbywa się właśnie w ten weekend wypuszczając nowy zwiastun gry wyścigowej F1 2014. Zostajemy zaproszeni na tor Marina Bay, gdzie za sterami bolidu Lotusa zasiada Romain Grosjean. Filmik został opublikowany również w polskiej wersji językowej.

”Singapur zapisał się w historii Formuły 1, gdy jako pierwszy gościł nocny wyścig, który odbył się w 2008 roku. Filmik z przejazdu ukazuje więc wszystkie 23 zakręty toru skąpane w światłach reflektorów. Tor jest prawdziwym testem wytrzymałości i koncentracji kierowców – jego bieg wyznaczają zamknięte miejskie ulice, a pełen przejazd wyścigu zajmuje dwie godziny czasu rzeczywistego.” – oficjalna notatka prasowa.

Na poniższym materiale możemy zaobserwować grę świateł oraz jakość oświetlenia podczas wyścigu. Codeamsters zadbało o najmniejsze elementy bolidów, w tym wydechy ziejące ogniem, pobłyskującą karoserię oraz lusterka.

F1 2014 pojawi się na rynku już 17 października w wersjach na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz komputery osobiste. Ciekawostką jest fakt, że w polskiej wersji językowej w komentatora wcieli się legendarny Andrzej Borowczyk.

Written By
More from Patryk

The Sims 4 – zwiastun premierowy koncentruje się na różnych osobistościach

Autorzy The Sims 4, firma Electronic Arts, opublikowali w sieci zwiastun premierowy...
Read More