Evolve- twórcy udostępnili pierwszą infografikę zawierającą statystyki

Evolve zadebiutowało na rynku w zeszłym tygodniu. Twórcy gry, czyli ekipa Turtle Rock udostępniła w sieci pierwszą infografikę dotyczącą ich produkcji.

kcja Evolve rozgrywa się w przyszłości i przedstawia polowania na potwory.

Ekipa Turtle Rock postanowiła zebrać statystyki z pierwszych ośmiu dni swojej najnowszej produkcji i przedstawić je graczom, za pomocą infografiki. Twórcy gry chwalą się, że do tej pory w Evolve rozegranych zostało 6 milionów meczy, trzeba przyznać, że taka liczba robi wrażenie.

Ponadto Evolve przyciąga także sporą widownie. Turtle Rock podaje, że streamy z ich gry w serwisie Twitch obejrzało 5 milionów osób. Nic dziwnego, skoro przed premierą tytuł ten był głośno reklamowany i zapewne wielu potencjalnych nabywców chciało zobaczyć, na czym owa gra polega.

Infografika zawiera również informacje o preferencjach graczy. Przedstawia jakie postacie w danej klasie oraz potwory są najczęściej wybierane przez grających. Przedstawiono również procentowy odsetek wygranych potwora, w danym stadium. Możecie rzucić okiem na rzeczoną infografikę tutaj.

Evolve zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz na Xboksa One. Premiera gry zaplanowana jest na 10 lutego 2015 roku.

evolve_launch_info_pk

More from Mikołaj Ciesielski

Szybko, dynamicznie i krwawo- nowy zwiastun Bloodborne!

Bloodborne to gra action- RPG, za którą odpowiedzialne jest japońskie studio From...
Read More